آیا زامبی در Call of Duty Warzone وجود دارد یا نه ؟

آیا زامبی در Call of Duty Warzone وجود دارد یا نه ؟

طبق آخرین اخبار بازی، آیا در آپدیت های بعدی زامبی در Call of duty warzone قرار خواهد گرفت یا نه . باهم مروری بر این سوال کنیم و جواب آنرا بدست بیاوریم.

سوال مطرحی که برای بیشتر از هواداران اتفاق افتاده این است که آیا زامبی به بازی Call of duty Warzone اضافه میشود یا نه و درخواست هایی مبنی بر این عنوان مطرح شده است آیا اینفینیتی وارد این تصمیم را میگیرد که در آپدیت های بعدی بخش  زامبی را به warzone اضافه کند یا نه .

آیا میتوان انتظار زامبی در Warzone را داشته باشیم ؟

در حالی که به طور منظم آپدیت هایی برای رفع مشکلات و اضافه شدن امکانات جزئی منتشر میشود، مطمئنا میتوان حدس زد که احتمال دارد در آپدیت های بعدی بازی این عنوان به بخش بتل رویال اضافه شود . اما باید اضافه کرد که در عنوان های World at War و مجموعه Black ops شاهد حالت زامبی در تک تک این عنوان ها بوده ایم.  اما از طرف دیگ نمیتوان گفت که اینفینیتی وارد دست به چنین کاری نمیزند ولی قطعا میتواند با وجود آوردن زامبی ها در این عنوان باعث محبوبیت بیشتر بازی شود.

زامبی در Call of duty warzone

از سمت دیگری میتوان گفت که دلیل هایی بر وجود زامبی در Call of duty warzone موجود است . باید اضافه کرد که در بازی دسته ای از در های بانکر بر روی نقشه با صحفه کلید هایی وجود دارد اما تا کنون کسی نتوانسته است این در هارا باز کند و باید اضافه کرد که تعدادی کامپیوتر و تلفن نیز در بازی موجود است که امکان برقراری ارتباط وجود دارد اما پاسخی دریافت نمیکنید.

اما در چند مدت پیش فردی موفق شد که با استفاده از پهباد به یکی از در های پناهگاه ها بچسبد و داخل آن را ببیند اما شاهد چیزی نبود. ولی این این سوال به وجود میآید که آیا در داخل این پناهگاه ها انبوهی از زامبی ها وجود دارد ؟ یا خیر . باید منتظر ماند و دید اینفینیتی وارد چه تصمیمی برای این موضوع میگیرد.

در پایان باید گفت که اگر علاقه‌مند به بازی زامبی در سبک بتل رویال هستید میتوانید Blackout را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۲

 1. پدرام برزگر گفت:

  من که پی اس ۴ دارم،در play station store پی اس ۴ ام کالاف دیوتی وارزون رو دارم (بطور رایگان) .
  فقط میخواستم بپرسم که زامبی دارد یا نه ( چون من میخواستم نصبش کنم و سنم هم ۹ سال است )

  1. آکو قادری گفت:

   در حال حاضر خیر بخش زامبی در بازی نیست
   اما در آینده امکان دارد که به بازی اضافه شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *