بازی yakuza like a dragon و فروش ۳۰۰ هزاری

بازی yakuza like a dragon و فروش ۳۰۰ هزاری

طبق اخبار بازی بیش از هفت روز است که بازی yakuza like a dragon هفتمین سری بازی های Yakuza در ژاپن منتشر شده است . این بازی یکی از جدید ترین بازی کمپانی Ryu Ga Gotoku  میباشد که توانسته از تا الان فروش چشم گیر و خوبی را داشته باشد . این بازی در چند روز اول انتشار خود توانست رقمی حدود ۱۵۰ هزار نسخه فیزیکی و دیجیتال را به فروش برساند و طبق گفته های توشیهیرو ناگوشی این رقم به ۳۰۰ هزار رسیده است . ورژن قدیمی این بازی که با عنوان Yakuza 6 The Song of Life انتشار شده بود در هفته ی اول توانست مرز فروش ۵۰۰ هزار نسخه پیش رود . و اگر بخواهیم این دو نسخه را با هم مقایسه کنیم قطعا سری Yakuza 6 برنده ی این مقایسه است . این بازی اختصاصی برای کنسول Ps4  انتشار شده است .

داستان بازی yakuza like a dragon

داستان بازی در شهر یوکاهامای واقع در کشور ژاپن اتفاق افتاده است و شخصیت اصلی بازی Ichiban Kasuga نقش ایفا میکند .سیستم مبارزه ی بازی به صورت نوبتی طراحی شده است که تغییر زیادی با نسخه ی ۶ داشته است و این شاید برای بیشتری از گیمر ها خوشایند نباشد و رضایت کامل آن هارا جلب نکند. در همین جریان سازنده ی بازی احساس امیدواری کرده که بازیکنان از بخش مبارزات احساس نارضایتی نکنند .

بخش اصلی بازی این است که شخصیت اصلی بازی بعد از هجده سال از زندان آزاد میشود و سپس اتفاق هایی برای آن رخ میدهد و زندگی Ichiban Kasuga تغییر میکند و وارد ماجرای بزرگی میشود . از این رو امکان دارد طبق اخبار بازی yakuza like a dragon برای پتلفرم xbox  و دیگر کنسول ها همچنین برای pc انتشار داده شود .

گمان میرد که در چند مدتی دیگر آپدیت های جدیدی برای این بازی انتشتار شود و بتواند نظر گیمر های زیادی را به خود جلب کند .

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *