xbox x series سازگارترین کنسول

xbox x series سازگارترین کنسول

طبق آخرین اخبار منتشر شده‌ی دنیای کنسول ها، xbox x series سازگارترین کنسول (مایکروسافت) برای بازی های قدیم و جدید میباشد. اخیرا پستی در وبلاگ Microsoft نشان میدهد xbox x series به بهترین روش از بازی های گذشته پشتیبانی میکند.

کمپانی مایکروسافت در مورد برنامه ریزی برای کنسول Xbox Series X برای عنوان ” سازگارترین کنسول ” توضیحاتی داده است و تایید کرد که صد ها بازی هایی که قبلا منتشر شده اند در سکوی آینده برای اجرا بر روی این بازی آماده شده اند. جیسون رونالد مدیر برنامه XBOX در XBOX Wire توضیح میدهد که چگونه تیم سازنده همواره در تلاش هستند تا اطمینان حاصل کنند که (کنسولی که در آینده منتشر میشود و جانشین کنسول های قبلی میشود) بتوانند بدون نقص از بازی های کنسول های قدیمی پشتیبانی کند و کاربر بتواند به طیفی از بازی های قدیم و جدید دسترسی داشته باشند.

xbox x series سازگارترین کنسول

همچنین وی افزود که با بیش از ساعت ها تست بازی که قبلا به پایان رسیده است، صد ها بازی در حال حاظر بر روی Xbox Series X قابل اجرا میباشد.از کوچک ترین عنوان تا بزرگ ترین بازی منتشر شده تا به حال .

در این پست تایید شده است که بازی های Xbox one بر روی Xbox x Series به طور کامل اجرا میشوند. میتوان به ویژگی های جدید کنسول نسل بعد شرکت Microsoft به High Dynamic Range  Quick Resume و وضوح ۴K و کاهش بار و همچنین موارد دیگر اشاره کرد. از بهترین توانایی هایی که در این کنسول موجود است دو باربر شدن نرخ فریم از ۶۰ به ۱۲۰ میباشد.

جیسون رونالد قول داده است که با تیم توسعه در مورد نظرات هوادارن بحث کند و اگر ایده‌ای جدید به ذهنشان برسد و یا از طریق کاربر به آنها منتقل شود و به رشد کنسول کمک کند، آنرا پیاده سازی میکنند. وی همچنین xbox x series سازگارترین کنسول بازی نامیده است.

بیشتنر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *