بازی World War Z برای نینتندوسوییچ به زودی منتشر میشود

بازی World War Z برای نینتندوسوییچ به زودی منتشر میشود

طبق آخرین اخبار بازی، بازی World War Z برای نینتندوسوییچ البته نسخه ی معمولی این بازی منتشر میشود. همچنین باید اضافه کرد که نسخه Game of the Year امروز برای این عنوان معرفی شده است.

برای کسانی که با این عنوان آشنایی ندارند باید گفت که بازی World War Z یک عنوان در سبک شوتر سوم شخص میباشد و در سال ۱۶ آوریل ۲۰۱۹ توسط استودیو های بازی سازی Focus Home Interactive و Mad Dog Games LLC برای پلتفرم های PS4 , XBOX ONE , PC منتشر شد. این عنوان برپایه ی کتابی با هم نام و نشان این بازی طراحی شده است . روایت این بازی بر این قرار است که  داستان گروهی از بازماندگان حادثه ای است که در آن زامبی ها چند شهر را احاطه کرده کرده اند و شما باید با مبارزه با سیلی از زامبی ها بردازید و زنده بمانید.

بازی World War Z برای نینتندوسوییچ

حال کاربران نینتندو سویچ به زودی میتوانند همانند کاربران کنسول های نسل نهمی از بازی World War Z لذت ببرند و این عنوان را تجربه کنند . باید اضافه کرد که نسخه ی پایه ای این بازی برای نینتندو سویچ قرار میگیرد و تاریخ انتشار آن هنوز معلوم نشده است. همچنین نسخه Game of the Year این عنوان امروز معرفی شده است که شامل تمامی بسته های الحاقی بازی و باقیمت حدودا ۵۰ دلار در دسترس میگیرد.

عنوان Game of the Year شامل ماموریت PvE در شهر مارسی فرانسه و هچنین پک اسلحه جدید و شخصیت قابل انتخاب اضافه شده است. باید اضافه کرد که کاربران نینتندوسوییچ از این نسخه سهمی ندارد و فقط برای پلتفرم های کنونی منتشر میشود. همچنین در این اواخر بروزرسانی جدیدی برای این بازی منتشر شده است که در این آپدیت عنوان Horde Mode Z به چشم میخورد و به این معناست که کاربران پلتفرم XBOX ONE میتوانند با کاربران PC با هم بازی کنند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *