در شروع فصل پنجم بازی Call of Duty Warzone چه اتفاقاتی رخ میدهد؟

در شروع فصل پنجم بازی Call of Duty Warzone چه اتفاقاتی رخ میدهد؟

ظبق اخرین اخبار بازی، و طبق گفته های منابع فصل پنجم Call of Duty Warzone به طرز چشم گیری نقشه ی اصلی بازی تغییر خواهد کرد. وقت بازنشسته شدن Verdansk رسیده است.

نقشه اولیه Call of Duty Warzone ظاهرا برای فصل ۵ تغییر چشمگیری خواهد داشت و احتمال دارد که تغییرات گسترده ای بر روی این نقشه پیاده سازی شود. این گزارش از VGC گرفته شده است ، که ادعا می کنند “افرادی که مشغول توسعه Warzone هستند” گفته اند که فصل ۵ وارزون نقشه وردانسک را بازسازی می کند ، از جمله باز کردن در های استادیوم و رفتن به داخل، فضای داخلی آن که باید گفت مکانی بسیار عظیم میباشد، و همچنین  اضافه شدن قطار پر غارت که دور آن واقع خواهد شد. هنوز این گزارش ها تایید نشده اند. اما امکان دارد که در فصل پنجم اعمال شود.

فصل پنجم Call of Duty Warzone و تغییرات نقشه بازی نشانگر چیست ؟

همانطور که قبلاً گزارش شده است ، تغییرات ایجاد شده در نقشه Warzone به معنای بخشی از یک روایت بزرگ تر است که در نهایت ممکن است عنوان جدید Call of Duty را فاش و به ما معرف کند، و شکاف بین Modern Warfare و بازی بعدی را برای ما آشکار کند، گفته می شود عنوان جدید Call of Duty سری Black Ops میباشد. بانکرهای تازه باز شده ، کلاهک هسته ای و تلفن های زنگ میخورند، همگی اینها اشاره به عنوان Cold War دارند ، بنابراین انتظار داشته باشید که  فصل ۵ تغییرات نقشه با داستان بزرگتر Warzone اطفاق میافتد.

اکتیویژن و Infinity Ward قبلاً اعلام کرده است که قصد دارد Warzone را به عنوان یک بازی ثابت برای سری Call of Duty حفظ کند. تیلور کوروساکی ، کارگردان روایتگر Infinity Ward ، از Warzone به عنوان “خط مقدم ای که همه فرعی های مختلف Call of Duty را به هم متصل می کند” نام برد. باید گفت که تغییرات ایجاد شده در Warzone به معنای انعکاس Call of Duty جدید میباشد.

برای صحت این گزارش ها باید بیشتر صبر نماییم ببینیم با شروع فصل پنجم این بازی چه اتفاقاتی رخ میدهد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *