ساعت مچی در بازی Modern warfare و طرح های جدید

ساعت مچی در بازی Modern warfare و طرح های جدید

طبق آخرین اخبار بازی ، طرح های جدید ساعت مچی در بازی Modern warfare توسط اکتیویژن منتشر شده است و برای بدست آوردن این ساعت باید چند مورد را بدانید.

جدیدا یک ساعت مچی به بازی Modern Warfare اضافه شده است و بسیازی از بازی‌بازان این عنوان علاقه‌مند برای بدست آورن این ساعت هستند. برای دریافت این ساعت چند روش وجود دارد که به ترتیب مروری بر آن میکنیم .

ساعت مچی در بازی Modern warfare

Modern warfare

روش اول را میتوان به خرید آن اشاره کرد درواقع شما پکی را با عنوان Call of Duty Endowment Defender Pack با قیمت ۹.۹۹ دلار و یا ۷.۹۹ پوند خریداری میکنید که شامل ۱۱ مورد برای سفارش سازی کاراکتر و به علاوه ساعت مچی در بازی Modern warfare میباشد. همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید این ساعت بدین شکل است و در طرح ها و رنگ های مختلف موجود میباشد .

روش دیگری که موجود است میتوانید از چالش و (گذرگاه های نبرد) که هر فصل منتشر میشود آن را دریافت کنید.همچنین میتوانید با خریدن این چالش ها ۱۰۰ مورد از اسکین های اسلحه و شخصیت ها و ساعت را دریافت کنید . باید گفت برای بدست آوردن این ایتم ها بایدبه اندازه کافی XP دریافت کنید ( در هرچالش XP هایی برای شما مد نظر گرفته شده است که با اتمام چالش ها میتوانید XP ها را دریافت کنید). روش دیگر میتوانید به راحتی از طریق فروشگاه های موجود در رابط با این بازی ساعت را تهیه نمایید.

باید گفت که در Reddit گفته شده است که ۲۳ نوع مختلف از این ساعت وجود دارد و کارایی این ساعت این است که ساعت واقعی داخل بازی را به شما نشان میدهد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *