تاریخ انتشار بازی Watch Dogs : Legion

تاریخ انتشار بازی Watch Dogs : Legion

بعد از انتشار سری ۱ و ۲ از بازی های Watch Dogs نوبت به سری سوم با عنوان واچ داگز لیجن (Watch Dogs Legion) است که در تاریخ ۶ مارس ۲۰۲۰ به روایتی یعنی در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ انتشار میشود . این بازی در ژانر اکشن ماجراجویی تمرکز کرده است و همانند سایر نسخه های قبلی خود میتوانید لوازم الکتریکی را هک کرده و  باعث نابودی دشمنان خود شوید. داستان این بازی برای جذابیت بیشتر در شهر لندن اتفاق افتاده است .

واچ داگز لیجندر زمانی که نسخه اولیه بازی واچ داگز در ۲۰۱۴ منتشر شد ، این بازی به بزرگترین برند های شرکت یوبیسافت برای کنسول ها تبدیل شد . اما به تازگی خبر رسیده است که یوبی سافت برنامه های بزرگتری برای توسعه خود دارد و  و یکی از این برنامه ها واچ داگز لیجن است . در بازی واچ داگز لیجن هیچ کدام از کاراکتر ها اصلی نیستند یعنی میتوانید هر کس که میخواهید باشید و هر کاراکتر دارای ویژگی منحصر به فرد خود است که جذابیت خود را دارد و میتوان با هرکدام اتفاقات جالبی راتجربه کنید.

قابلیت های بازی واچ داگز لیجن

یکی از جذابیت های این بازی این است که با اسکن کردن یک شخصیت در بازی اطلاعات مشخصی در اختیار فرد بازیکن قرار میگیرد و متوجه مهارت های شخص اسکن شده شود . اما اگر مهارت های شخص اسکن شده برای شما جالب بود به راحتی نمیتوانید آن را به سمت خود بکشانید . درواقع باید نظرش در مورد گروه شما به نحوی باشد که ارزش زندگی کردن را در آن داشته باشد .

در ادامه جذابیت های این بازی این است که رفتار شخص بازیکن تاثیر زیادی بر روی کاراکتر های بازی میگذارد یعنی میتوان گفت که اگر در مکان عمومی یک نفر را زخمی کنید یا آن را به قتل برسانید باعث میشود خانواده شخص کشته شده نسبت به گروه شما خشمگین شود .در جمع وضعیت هر کاراکتر به پیش زمینه داستانی او بستگی دارد .

در کلام پایانی آیا واچ داگز لیجن از سری های بازی های Watch Dogs  میتواند بازی کنان را از خود راضی نگه دارد یا نه ؟ باید منتظر انتشار این بازی بازی باشیم و مشاهده کرد که به آن صورت که گفته میشود هست یا خیر .

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *