بازی Watch Dogs Legion برای PS5 و Xbox Series X نیز منتشر خواهد شد

بازی Watch Dogs Legion برای PS5 و Xbox Series X نیز منتشر خواهد شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، در رویداد دیشب یوبیسافت اعلام کرد که بازی Watch Dogs Legion برای PS5 و Xbox Series X رایگان میباشد و کسانی که برای کنسول های نسل فعلی خریداری کنند میتوانند بر روی کنسول های نسل جدید این عنوان جذاب را تجربه کنند.(با گرافیک متعصب تر ، و طبیعی تر).

در صورت خرید بازی Watch Dogs Legion می توانید نسخه های PS5 یا Xbox Series X به رایگان دریافت کنید. یوبی سافت تأیید کرد که لژیون در جریان رویداد دیشب Ubisoft Forward از ارتقاء نسل  بعدی پشتیبانی خواهد کرد. Phil Spencer رئیس Xbox وارد این رویداد شده و اعلام کرد که  این بازی بخشی از برنامه Xbox Smart Delivery خواهد بود و یک صفحه جدید در فروشگاه Ubisoft تأیید می کند که نسخه PS5 نیز یک نسخه به روزرسانی رایگان برای دارندگان PS4 این عنوان جذاب خواهد بود.

بازی Watch Dogs Legion برای PS5

در Smart Delivery، اگر صاحب این بازی در نسخه Xbox One هستید ، می توانید نسخه Xbox Series X را به صورت رایگان یا برعکس دریافت کنید. ما در مورد نسخه PS5 چیزی نشنیده ایم ، اما اسپنسر در جریان دیشب به طور خلاصه در مورد نسخه Xbox Series X Legion بحث کرده است.

وی گفت (Phil Spencer): “در سری X ، شما می توانید از کار شگفت انگیزی که تیم با DirectX Raytracing انجام داده است استفاده کنید تا نسخه ای کاملاً غوطه ور از لندن را ایجاد کنید، چیزی که همتای آن را در سری های قبل ندیده ایم.” باز هم ، هنوز منتظر هستیم تا سونی مسیر صحیح ارتقاء نسل بعدی خود را به درستی ترسیم کند ، اما می توان انتظار پیشرفت های گرافیکی مشابه در PS5 را داشت.(یعنی نمیتواند شاهد گرافیک بازی PS5 در کنسول PS4 باشیم) اما این هم امکان دارد که در کنسول PS4 Pro گرافیک آن کمتر از PS5 نباشد . باید منتظر ماند و دید.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *