بازی‌های Watch Dogs و The Stanley Parable هفته آینده رایگان به Epic Games می آیند

بازی‌های Watch Dogs و The Stanley Parable هفته آینده رایگان به Epic Games می آیند

شاید برای شما هم جذاب باشد که بدانید چگونه فروشگاه Epic games یک شبه تبدیل به یک قدرت در صنعت بازی‌های کامپیوتری شد. در جواب این سوال باید گفت که علت آن چیزی نیست جز ارائه دادن رایگان عناوین محبوب است. و باز هم اپیک گیمز اعلام کرده است که دو عنوان جذاب برای هفته آینده رایگان در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. این دو عنوان یعنی Watch Dogs و The Stanley Parable هفته آینده در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار میگیرند.

توضیحات فروشگاه اپیک گیمز در مورد دو عنوان ( Watch Dogs و The Stanley Parable ) :

بازی Watch Dogs : 

شما به عنوان آیدین پیرس ، یک هکر درخشان و اراذل و اوباش سابق بازی می کنید ، که گذشته جنایتکار آن منجر به یک فاجعه خانوادگی شدید. اکنون به دنبال کسانی که به خانواده شما آسیب می رسانند ، می توانید با دستکاری همه چیز مرتبط با شبکه شهر ، همه کسانی که شما را احاطه کرده اند ، نظارت و هک کنید. دسترسی به دوربین های امنیتی همه جا ، بارگیری اطلاعات شخصی برای یافتن هدف ، کنترل چراغ راهنمایی و حمل و نقل عمومی برای متوقف کردن دشمن … و موارد دیگر.

بازی The Stanley Parable : 

The Stanley Parable یک بازی اکتشافی شخص اول است. شما به عنوان استنلی بازی خواهید کرد و به عنوان استنلی بازی نخواهید کرد. شما یک داستان را دنبال می کنید ، یک داستان را دنبال نمی کنید. شما انتخابی خواهید داشت ، چاره ای نخواهید داشت. بازی تمام می شود ، بازی هرگز تمام نمی شود. متناقض متعارض است ، قوانین نحوه کار بازی ها شکسته می شوند ، سپس دوباره شکسته می شوند. این جهان برای درک شما ساخته نشده است

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *