تاریخ انتشار بازی Wasteland Remastered و همچنین تاریخ انتشار نسخه ی سوم آن

تاریخ انتشار بازی Wasteland Remastered و همچنین تاریخ انتشار نسخه ی سوم آن

طبق اخرین اخبار بازی، استدیو بازی سازی inXile Entertainment در تاریخ ۳ بهمن در توییتری تاریخ ۹ اسفند ۹۸ را برای زمان انتشار بازی wasteland remastered را تعیین کرده است . این بازی برای پتلفرم کنسول PS4 و PC انتشار میشود . این گیم در ژانر آخرالزمانی توسعه یافته است و گیمر های زیادی هستند که به این سبک علاقه خاصی دارند . همین باعث شده است مجموعه بازی Wasteland به یک محموعه ی محبوب تبدیل شود و خواهان زیادی را داشته باشد .

بازی wasteland remastered

فقط نسخه ی دیجیتال آن برای پی سی بر روی استیم فروشگاه ویندوز و GoG در دسترس قرار خواهد گرفت. برای دارندگان Xbox بر روی ایکس باکس گیم پس نیز قرار میگیرد .در حال حاظر خبری از انتشار این نسخه از بازی wasteland remastered برای نینتندو‌سوییچ و Ps4 گزارش نشده است ولی این احتمال وجود دارد که این بازی برای این سری کنسول ها ارائه شود .این مجموعه بازی Wasteland برای اولین بار در تاریخ ۱۹۸۸ معرفی شد . تا به این تاریخ توانسته ای گیمر های زیادی را به خود جذب کند .

نسخه ی ریمستر شده ی Wasteland در سال ۲۰۱۹ میلادی به طور رسمی معرفی شد و تا کنون اخبار زیادی از این بازی انتشار نشد بود که بعد از مدتی inXile Entertainment در تویتی خبر از تاریخ انتشار این گیم میدهد . طبق اخرین اخبار بازی گفته شده است که کسانی که نسخه ی دوم این بازی ، یعنی بازی Wasteland 2 را دارند دیگر نیازی به خریداری نسخه ریمستر شده ی آن ندارند یعنی میتوانند رایگان این بازی را دانلود کنند .باید گفت که در میان خبر های  بازی Wasteland تاریخ انتشار نسخه ی Wasteland 3  هم مشخص شده است . این بازی در تاریخ ۱۹ می سال ۲۰۲۰ به روایتی یعنی در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۹۹ برای پتلفرم های PC  و PS4 و xBox One  قرار خواهد گرفت .

در آخر باید منتظر ماند که با انتشار این دونسخه از بازی، میتوانند علاوه بر  گیمر ها، نظرات بیشتری را به خود جذب کنند یا خیر؟ .

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *