۲۰۰ نفره شدن Call of Duty : WarZone

۲۰۰ نفره شدن Call of Duty : WarZone

طبق آخرین اخبار بازی، در آینده ای نزدیک استودیو بازی سازی و توسعه دهنده‌ی Cod : Mw خبر از ۲۰۰ نفره شدن call of duty : warzone میدهد .

بعد از چند مدت بازی call of duty : warzone ، که یک بخش بتل رویال رایگان است برای کنسول های نسل هشتمی و کامپیوتر در تاریخ ۱۱ March منشتر شد و برای دانلود آن نیاز به خرید بازی نیست. این بازی پس از ۲۴ ساعت توانسته است از مرز ۶ میلیون نسخه دانلود عبور کند. از تفاوت های این بازی با رقیب هایی همچون Apex  و Fortnite تعداد بازی‌کنانی هستند که در یک سرور مشغول به بازی کردن هستند که در این دو بازی به ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر میرسد . اما طبق اخبار بازی اینفینتی وارد قصد ندارد بر روی ۱۵۰ نفر تمرکز کند . اینفینتی تصمیم دارد این رفم را به ۲۰۰ نفر افزایش دهد .

Patrick Kelly (پاتریک کلی) رئیس استودیو بازی سازی اینفینیتی وارد در مصاحبه ای با USA Today  از ۲۰۰ نفره شدن call of duty : warzone این چنین میگوید :

ما در چند زمینه فرمول بتل رویال را دچار تغییرات کردیم. قطعا فکر می‌کنم که دنیای Call of Duty: Warzone نسبت به سایر بتل رویال‌ها خاص است. برای شروع شما ۱۵۰ بازی‌باز را می‌بینید، در حالی که این تعداد در سایرین ۶۰ تا ۱۰۰ بازی‌باز است. در واقع، همین حالا به صورت داخلی در حال تجربه‌ی بازی ۲۰۰ نفره هم هستیم و به زودی آن را به صورت عمومی عرضه می‌کنیم.

یکی دیگر از مشکلات این بازی تعداد کم بودن اعضای تیم است و کمپانی توسعه این بازی خبر از ۴ و ۵ نفره شدن تیم ها میدهد ولی طبق گفته های اینفینتی وارد حالت سه نفره بهتر است  :

می‌توانم به شما بگویم که همین حالا هم در حال آزمایش تیم‌های سه و چهار نفره هستیم، اما می‌خواستیم تا به هنگام عرضه بازی در بهترین حالت باشد. ما حتی تا تیم‌های نه نفره را هم آزمایش کرده‌ایم.

باز با این حال انتظار میرد که با افزایش تعداد بازی کنان در سرور پلیر ها دچار مشکل نشوند و بتوانند به راحتی با دوستان خود مشغول به بازی کردن شوند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *