نسخه دموی Resident Evil 3 Remake در ۲۹ اسفند منتشر میشود

نسخه دموی Resident Evil 3 Remake در ۲۹ اسفند منتشر میشود

طبق اخرین اخبار منتشر شده از بازی، کمپانی کپکام در چند ساعت پیش تاریخ انتشار نسخه دموی Resident Evil 3 Remake و نسخه ی بتای بخش چند نفره را اعلام کرد.

بازی قرارگاه شیطان (Resident Evil 3 Remake) یکی از بازی هایی است که امسال توسط کپکام منشتر میشود و بسیاری از گیمر ها در انتظار انتشار این گیم هستند . این گیم بار دیگر پلیر ها را به راکون سیتی باز میگرداند . همچنین کپکام این را در نظر گرفته است که همانند بخش دوم بازی اویل یک نسخه ی بتا برای گیمر ها بگذارد که دارای بخش چند نفره هم میباشد . حال کپکام  تاریخ انتشار نسخه دموی Resident Evil 3 Remake برای پتلفرم های XBOX ONE و PS4 و PC را اعلام کرده است . گیمر ها میتوانند این نسخه از بازی را در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (۱۹ مارس ۲۰۲۰) برای چند مدت کوتاه در شهر راکون سیتی بگذارنند.

نسخه دموی Resident Evil 3 Remake

بعد از انتشار نسخه ی دوم ریمیک سری بازی های قرار گاه شیطان گیمر ها استقبال خوبی از این بازی کردند و کپکام قصد ساخت نسخه ی سوم این بازی کرد و باز گیمر ها منتظر انتشار شاهکار سری سوم هستند تا باز در راکون سیتی مشغول کشتار شوند و ترس را دوباره تجربه کنند همچنین بعد از نسخه ی دموی این بازی ، کپکام قصد دارد بخش چند نفره را برای گیمر های خود اختصاص دهد که در تاریخ ۲۷ مارس ۸ فروردین ۱۳۹۹ برای کاربران کامپیوتر بر بروی استیم قرار میگیرد. از خوبی های نسخه ی بتا میتوان به بخش MultyPlayer اشاره نمود که باید از یک پروژه آزمایشی جان سالم به در ببرند . بازی Evil 3 Remake دز تازیخ ۱۵ فروردین ۹۹۹ (۳ آوریل) برای PC و PS4 و XBOX ONE قرار میگیرد .

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *