رفع مشکل پهنای باند استیم توسط ولو به زودی انجام خواهد شد با راهکاری جالب

رفع مشکل پهنای باند استیم توسط ولو به زودی انجام خواهد شد با راهکاری جالب

اگر از کاریران پلتفرم استیم باشید مطمعنا با افت سرعت شدیدی در چندین روز اخیر مواجه بودید. البته با توجه به رشد مصرف اینترنت و کاهش پهنای باند کشور این کاهش سرعت بر روی این پلتفرم برای ایرانیان ساکن ایران بیشتر از سایر نقاط جهان بوده است. و با توجه به رکورد شکنی پی در پی Steam در چند هفته اخیر این سرعت بیشتر و بیشتر کاهش داشته است. حال ولو به فکر رفع مشکل پهنای باند استیم افتاده است و راهکاری را نیز در پیش گرفته است.

این راهکار به این صورت است که از این پس آپدیت بازی‎‌ها در استیم اولویت بندی خواهد شد. این یعنی بازی‌هایی که در چند هفته اخیر با بیشترین تعداد بازیکن  فعالیت میکردند بازی ‌هایی ماننده : Counter-Strike: Global Offensive و یا Dota2 و PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS یا (PUBG) در اولویت استیم برای دریافت آپدیت‌ها خواهند بود.

از طرفی بازی‌هایی که از آن‌ها استقبال زیادی نشده است. در انتهای لیست قرار خواهند گرفت و دیرتر و شاید هم تا زمانی که شرایط به روال عادی برگردد آپدیت‌ها را دریافت نخواهند کرد. اگر بخواهیم واقع بین باشیم این راهکار استیم بهتر از راهکاری است که Playstation در پیش گرفته است. پلی استیشن برای بهبود دادن پهنای باید خود تصمیم به کاهش سرعت دانلود سرورهای خود در نقاط مختلف جهان گرفت که به هیچ عنوان تصمیم جالبی نبود به هر حال رفع مشکل پهنای باند استیم از روشی که والو در پیش گرفته است بسیار مناسب است. و میتواند این مشکل را کاملا حل کند.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *