اولین بسته‌الحاقی بازی Valorant به متعادل سازی Raze میپردازد

اولین بسته‌الحاقی بازی Valorant به متعادل سازی Raze میپردازد

طبق آخرین اخبار بازی، اولین بسته‌الحاقی بازی Valorant به متعادل سازی Raze میپردازد. چند مدت است که نسخه ی بتای بازی Valorant منتشر شده است که عملکرد شخصیت Raze در گیمر ها بسیار قابل بحث بوده است. و بسیاری اعتراض داشتند که موشک ها و نارنجک های این شخصیت میتواند بسیار کشنده باشد و هیچ هشداری ندهد. اما طراح ارشد این عنوان گفته است که با اولین بسته الحاقی این مشکل را رفع میکنند.
روملسکی طراح ارشد این بازی اعلام کرد که یکی از بیشترین شکایت هایی که به این بازی شده است در مورد شخصیت بازی به اسم Raze بوده است که بر خلاف سایر شخصیت ها میتواند آسیب بیشتری به حریفان خود وارد کند . همچنین وی توضیحاتی در مورد این شکایات داده است که در ادامه مروری بر آن میکنیم .

اولین بسته‌الحاقی بازی Valorant

توضیحات طراح ارشد بازی Valorant در مورد این شکایات :

وقتی با یک شخصیت به مانند Cypher در حال بازی هستید، ممکن است متوجه نشوید که چند وقت یک بار به دام می‌افتید یا توسط دوربین‌ها شناسایی می‌شوید، در حالی که این اتفاقات می‌توانند به راحتی تفاوت بین برد و باخت شما را رقم زنند اما تاثیرات بزرگی بر نتایج مسابقات ندارند.

اما اگر Raze فوق‌العاده تاثیرگذار و قدرتمند باشد، تعداد زیادی از دشمنان را خواهد کشت که این اتفاق تاثیر بزرگی در نتایج مبارزات دارد. بنابراین اگر تعادلی برای شخصیت‌هایی مثل Raze برقرار نباشد، اثر آن بسیار تاثیرگذار و چشم‌گیر خواهد بود. همچنین من فکر می‌کنم عدم تعادلی که بازی‌بازان از آن گلایه‌مند هستند بیشتر مربوط به هنگامی می‌شود که حالت Overpower این شخصیت فعال می‌شود.

اظهارات روملسکی :

اگر به توانایی‌های Ultimate دو شخصیت Brimstone و Sova توجه کرده باشید، می‌دانید که هر دو‌ می‌توانند کشنده باشند اما نشانه‌ها و هشدار‌هایی در گیم‌پلی بازی گنجانده شده است که شما بتوانید ‌این حملات را تشخیص داده و دفع کنید.

اما برای شخصیتی مانند Raze، قابلیت‌های ویژه یا Ultimate بسیار سریع‌تر هستند که اگر شما خیلی سریع به آن‌ها واکنش نشان ندهید می‌توانند  آسیب‌رسان باشند. بنابراین ارزیابی ما این است که باید فرصت‌های دفع این حملات را متعادل‌ سازیم و برای بازی‌بازان مقابل این شخصیت، یک هشدار صوتی یا بصری خاص تدارک ببینیم تا نبرد‌ها عادلانه‌تر شوند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *