رونمایی از بازی Mafia: Definitive Edition در مراسم ۲۰۲۰ PC Gaming Show

رونمایی از بازی Mafia: Definitive Edition در مراسم ۲۰۲۰ PC Gaming Show

طبق جدیدترین اخبار بازی در مراسم PC Gaming Show 2020 تریلر بازی Mafia: Definitive Edition رونمایی شد باید گفت این بازی یکی از خاطره انگیز ترین بازی ها برای افرادی است که در دهه ۹۰ میلادی گیمر بودند یا حداقل این بازی را تجربه کرده‌اند. اما نسخه جدید این بازی تا کجا پیش رفته است و سازنده بازی درمورد آن چه میگوید؟ آقای هیدن بلک من از استدیو سازنده این بازی Hanger 13 در این مورد توئیت کرد.

بازی مافیا تاثیر ماندگار و قابل‌توجه‌ای روی پتانسیل تعریف کردن داستان‌های جدی در بستر ویدیوگیم برجای گذاشت. نزدیک به ۲۰ سال پس از شکل گرفتن مجموعه مافیا، ما حالا فرصتی فوق‌العاده داریم که این بازی دوست داشتنی را به نسل جدید معرفی کنیم و به طرفداران قدیمی‌مان نیز شانس تجربه‌ی دوباره زندگی تامی را بدهیم، این‌بار با ارائه‌ای مدرن و درخشان به همراه عناصر داستانی تازه و ویژگی‌هایی جدید در گیم‌پلی بازی.

اما این پایان ماجرا نیست سازندگان می‌گویند همه‌چیز اعم از گیم‌پلی و صحنه‌های سینماتیک کاملا بازسازی شده‌اند. و همچنین سازندگان بازی سعی کردند در روند اصلی بازی تغییری داده نشود و در کل روند اصلی بازی حفظ شود. اما تغییرات کوچکی در داستان بازی اعمال شده است ولی سعی شده است که این بازی یعنی Mafia: Definitive Edition به روت اصلی داستان بازی در نسخه قبل وفادار بماند در ادامه شما را دعوت میکنم تا تریلر بازی Mafia: Definitive Edition را تماشا کنید و لذت ببرید

دانلود این ویدیو با کیفیت ۷۲۰

 

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *