یونیتی از GDC 2020 انصراف داد. نگاهی به دلیل این انصراف

یونیتی از GDC 2020 انصراف داد. نگاهی به دلیل این انصراف

طبق جدیدترین اخبار بازی رویداد GDC یکی از بزرگترین رویداد‌ها در حوزه بازی‌های رایانه و بازی‌سازان که هر سال ویداد بزرگی را ایجاد میکند تا علاقه مندان به این صنعت و همچنین شرکت‌های فعال در این زمینه گرد هم بیایند امسال زیر سایه تاریک ویروس مرونا رفته است. و شرکت‌های زیادی اعلام کرده اند که در GDC 2020 شرکت نخواهند کرد. از این رو یونیتی نیز از GDC 2020 انصراف داد و دلیل آن را اینگونه توصیف کرد.

امسال، بعد از کلی بحث و تفکر تصمیم گرفتیم که از شرکت در مراسم GDC 2020 انصراف بدهیم. ما از صمیم قلبمان دوست نداشتیم که این تصمیم را بگیریم، اما با توجه به وضعیت فعلی که ویروس کرونا بوجود آورده است، شرکت در این مراسم یک ریسک بزرگ بود. سلامت کارمندان ما جزو اولویت‌های بسیار مهم شرکت ماست. ما به هیچ‌وجه نمی‌خواهیم که سلامت هیچ‌کدام از کارمندان و مستخدمین شرکت خود را به خطر بیاندازیم.

ما به تمامی کارمندان خود توصیه کرده‌ایم که یونیتی نیز از GDC 2020 انصراف داد . اما در‌ حالی که ما هیچ‌گونه حضور فیزیکی در این مراسم نخواهیم داشت، تصمیم گرفته‌ایم که محتوا و اخبار جدید خود را به صورت آنلاین طی هفته‌های آتی به شما اعلام کنیم.

سایه سنگین ویروس کرونا شدیدا بر این صنعت بزرگ ضربه زده است. و کمپانی‌های بزرگ به دلیل سلامت کارمندان خود روز به روز بیشتر از رویدادهای این صنعت عقب نشینی میکنند و GDC 2020 نیز از این دایره خارج نبود.  یونیتی نیز از GDC 2020 انصراف داد.

بیشتر بخوانید : 

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *