عنوان بازی Uncharted به صورت رایگان تجربه کنید

عنوان بازی Uncharted به صورت رایگان تجربه کنید

طبق آخرین اخبار بازی، شما میتوانید عنوان بازی Uncharted به صورت رایگان تجربه کنید البته باید گفت که نسخه ی  (The Nathan Drake Collection) را میتوانید رایگان برای Ps4 تجربه کنید.

به دلیل شیوع ویروس کرونا و ترویج قرنظینه خانگی کمپانی سونی دو عنوان پرطرفدار که عبارتند از Uncharted: The Nathan Drake Collection و بازی Journey برای دارندگان کنسول پلی استیشن چهار به مدت ۲۰ رو رایگان خواهد بود . برای دریافت این دو عنوان باید یک حساب کاربری آمریکا داشته باشد وگرنه در غیر این صورت بجای عنوان Uncharted: The Nathan Drake Collection بازی Knack در اروپا و چین صاحب میشود و تجربه میکند.

در ادامه باید گفت این عناوین شامل بازی آنچارتد از نسخه ی یک تا نسخه ی سوم آن میباشد که میتوان هر سه عنوان را با کیفیت بالا فول اچ دی (۱۰۸۰p) و نرخ فریم ۶۰ را دریافت کنید. همچنین میتوانید در ادامه سخنان jim Ryan رئیس PlayStation در رابطه با این رویداد را بشنوید:

عنوان بازی Uncharted به صورت رایگان

در این روزها که قرنطینه‌ی خانگی به یک روال عادی تبدیل شده است، هواداران بیش از گذشته به سوی بازی‌های ویدئویی آمده‌اند. سونی قصد دارد تا امکانات این بازی‌ها را برای هواداران فراهم کند. البته می‌دانیم که این یک قدم بسیار کوچک است و از اینکه می‌توانیم از هواداران خود چنین پشتیبانی انجام دهیم بسیار خوشحالیم.

طبق گفته ها کمپانی سونی مبلغ ده میلیون دلار را به استویدیو ها اهدا کمک کرده است . باز باید گفت که آیا کمپانی سونی در روز های آینده باز بازی های بزرگی را به صورت رایگان برای کاربران خود منتشر میکند و یا این اخرین باری است که سونی چنین کاری میکند باید منتظر ماند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *