بازی UFC 4 با انتشار یک تریلر معرفی شد

بازی UFC 4 با انتشار یک تریلر معرفی شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، معرفی بازی UFC 4 با انتشار یک تریلر معرفی و مقصد آن PS4 و Xbox one خواهر بود . عنوان UFC 4 (منحصر به فرد) برای PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد، و EA تأیید کرده است، که هیچ برنامه ای در حال حاضر برای انتشار بازی در کنسول های نسل هشتمی یعنی PS5 یا Xbox Series X ندارد. جریان واقعی UFC این آخر هفته را از دست ندهید.

Nate McDonald ، تهیه کننده این عنوان می گوید: “در مورد کنسول های نسل بعدی ، ما واقعاً از این فناوری و آنچه را که می خواهد به صنعت بیاورد ، هیجان زده ایم.” وی افزود: “اما هدف فعلی ما به عنوان تیم ارائه بهترین تجربه بازی مبارزه با بازیکنان ما در ماه اوت در PS4 و Xbox One است. ما در حال جستجوی فرصت ها هستیم (برای نسل بعدی) ، اما در حال حاضر چیزی برای اشتراک گذاری وجود ندارد. ”

معرفی بازی UFC 4

برایان هیز مدیر خلاق می افزاید: “اگر هر دو کنسول از سازگاری برای بازی های نسل چهار پشتیبانی کنند ، احتمالاً هواداران قادر خواهند بود UFC 4 را روی کنسول های نسل پنج خود بازی کنند.” وی گفت: “ما هنوز فرصتی برای آزمایش این مسئله نداریم و تعیین می کنیم که آیا برای توسعه سازگاری به عقب نیاز به کار دیگری برای توسعه داریم ، اما امیدواریم که با استفاده از این ویژگی UFC 4 در سخت افزارهای نسل ۵ قابل پخش باشد”. همانطور که در اظهارات مک دونالد به آن اشاره شده است ، UFC 4 در تاریخ ۱۴ اوت منتشرمی شود.

در انتظار داریم که با انتشار این عنوان هواداران بتوانند به خوبی با این بازی ارتباط برقرار کرده و همچنین بتوانند با دوستان خود رقابت کنند.

بیشتر بخوانید : 

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *