دو گروه گنگستر جدید برای بازی CyberPunk 2077 معرفی شدند

دو گروه گنگستر جدید برای بازی CyberPunk 2077 معرفی شدند

روز پیش مطلب “انتشار ویدئوی جدید از بازی CyberPunck 2077 نوعی نمایش قدرت است” در مورد ویدئوی جدید این بازی منتشر کردیم. اما امروز در توییتر CyberPunck 2077 دو مطلب جدید درباره‌ی دو گروه گنگستر جدید برای بازی CyberPunk 2077 منتشر شد. که در این نوشته ها توضیحاتی درمورد این دو گروه گنگ برای مخاطبان نوشته شده است. که به شرح زیر است :

کانگ تائو یک شرکت جوان چینی است که در زمینه فناوری اسلحه هوشمند و خدمات امنیتی تخصص دارد. این به لطف انتخاب های جسورانه ، استراتژی شجاعانه و پشتوانه دولت ، در صدر صنعت سلاح قرار دارد. # سایبرپانک_۲۰۷۷

گروه Animals یا حیوانات – یک باند خیابانی جنگجویانه از غرب اقیانوس آرام که از استفاده از سایبرهای سنتی جلوگیری می کند. در عوض ، آنها از مکمل های فوق العاده تستوسترون و حیوانات (مانند هورمون های رشد) استفاده می کنند. آنها با قلب حیوانات و به شدت به آنها افتخار می کنند.

این که ما به انتظار در رابطه با این عنوان یعنی CyberPunck 2077 عادت کردیم امری است واقعی اما CD Projekt RED قصد دارد با انتشار این خبرهای خوب این انتظار را برای ما آسان تر کند. هر چند دو گروه گنگستر جدید برای بازی CyberPunk 2077 نشان از این میدهد که این بازی بسیار گسترده تر از چیزی است که به آن فکر میکنیم همانگونه که در ویدویوها مشاهده کردیم.

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *