تریلر منتشر شده در مورد دی‌ال‌سی Dying Light

تریلر منتشر شده در مورد دی‌ال‌سی Dying Light

طبق جدیدترین اخبار بازی، قرار است که DLC جدید بازی Dying Light به زودی منتشر شود. Dying Light ماه آینده DLC را با عنوان بازی منتشر نشده Hell 43 دریافت میکند.

در چند سال گذشته استودیو توسعه دهنده (Techland) دو بازی Dead Island و Dying Light خبر از ساخت بازی جنگی فانتزی Hell 43 داد. این بازی قرار بود که یک بازی خشن و وحشیانه ای باشد و به عنوان یک بازی موبایلی هم منتشر شود. اما در نهایت ساخت آن متوقف شد، چون Techland ساخت بازی Dying Light 2 رو شروع کرد و بر روی پیشرفت این بازی و گسترش توسعه آن تمرکز کرد.(شما میتوانید ماه آینده محتویات مربوط به این بازی را دریافت کنید).

DLC جدید بازی Dying Light

در تاریخ ۲۳ ژوئیه میتوانید این DLC جدید بازی Dying Light را برای کنسول های XBOX ONE و PS4 و PC در یافت نمایید. (این دی‌ال‌سی شامل بخش های جالبی میباشد). در این DLC یک دستگاه وجود دارد که با استفاده مستقیما به جهم فرستاده میشوید باید با استفاده از تبر و چکش و شمشیر ها با شیاطین برد کنید. با دریافت این DLC میتوانید جوایز بیشتری را دریافت نمایید. شما میتوانید در این دی‌ال‌سی (Dying Light: Hellraid) را به صورت انفرادی و همچنین با چهار نفر از دوستانتان امتحان کرده و با شیاطین مبارزه کنید.

باید گفت که، عنوان Hell 43 به طور رسمی لغو نشده است، صحفه Steam این عنوان برای DLC کاملا آماده شده است و میتوان آن پروژه را در روز های آینده احیا کرد. حال انتظار داریم این DLC باعث شود که باز طرفداران به سمت این بازی روانه شده و این عنوان جدید را تجربه کنند.

تریلر منتشر شده در مورد دی‌ال‌سی Dying Light

دانلود با کیفیت ۷۲۰

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *