الکترونیک ارتز خبر از انتشار دو نسخه جدید جنگ ستارگان میدهد

الکترونیک ارتز خبر از انتشار دو نسخه جدید جنگ ستارگان میدهد

طبق اخرین اخبار بازی، ساخت دو بازی جدید star wars که دنباله ی بازی Star Wars Jedi : Fallen Order میباشد و به همراه یک بازی دیگر در الکترونیک آرتز در دست ساخت هستند.

ساخت دو بازی جدید star wars

طبق گفته ها یکی از این دو بازی در دست ساخت، دنباله ی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order است که این بازی در سال پیشین به بازار معرفی شد .این بازی که در استدیو Respawn ساخته شده بود  توانست مخاطب زیادی را به خود جذب کند و برای بیشتر گیمر ها جذاب باشد . پروژه ی دومی بر این قرار است که یک پروژه ی کوچک و غیر معمولی تر از استدیو Motive باشد.

ما هر روز به تاریخ انتشار کنسول های نسل بعدی (نسل نهمی) همانند PS5 و Xbox x series بیشتر نزدیک میشویم و میتوان گفت که پروژه های بعدی مجموعه بازی های star wars برای این سری از کنسول ها در دست ساخت هستند و این احتمال هم وجود دارد که برای کنسول های نسل هشتمی هم ساخته شوند . باید منتظر ماند و دید که کمپانی های سازنده این بازی ها به چه نحوی طرف دار های خود را شگفت زده میکنند.

از پروژه های دیگر بازی جنگ ستارگان میتوان به پروژه های Ragtag  و Orca اشاره کرد که سال های قبل به دلایل های مختلف به سازنده های دیگر سپرده شدند. پروژه ی star wars: Ragtag به استدیو بازی سازی EA Vancouver سپرده شده است و گمان میرد که یک بازی Open World برای جنگ ستارگان باشد .

در پایان انتظار میرود که بار دیگر کمپانی سازنده جنگ ستارگان بتواند با انتشار این بازی ها خود را بیشتر در بین گیمر ها محبوب کند و موفقیت بیشتری برسد .

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *