از دوشنبه ۸ اردیبهشت Total War: SHOGUN 2 را رایگان تجربه کنید

از دوشنبه ۸ اردیبهشت Total War: SHOGUN 2 را رایگان تجربه کنید

بازی TOTAL WAR: SHOGUN 2 بازی استراژیک با محوریت جنگ‌های خاور دور که سبک شرقی بازی‌هایی مانند جنگ‌های صلیبی است از دوشنبه ۸ اردیبهشت تا جمعه ۱۲ اردیبهشت رایگان تجربه کنید اما سازنده بازی درمورد رایگان شدن Total War: SHOGUN 2 اینگونه قلم زده است :

شما می توانید Total War: SHOGUN 2 را از دوشنبه ۲۷ آوریل ۲۰۲۰ از ساعت ۱۸:۰۰ BST تا جمعه اول ماه مه ۲۰۲۰ در ۱۸:۰۰ BST بارگیری و نگه دارید. اگر در این مدت بازی را به صورت رایگان بارگیری کنید ، این وظیفه شماست که نگه دارید.

چرا رایگان شدن Total War: SHOGUN 2 را میخواهیم؟ و این کار را انجام دادیم؟چند هفته گذشته بسیاری از ما چالش های غیرقابل تصوری را ارائه داده است ، اما تلاش جمعی قابل توجه جامعه جهانی برای غلبه بر این لحظه از سختی ها واقعاً الهام بخش بوده است.

با توجه به این موضوع ، ما می خواهیم با گسترش یک هدیه به همه ، همه شما را به ماندن در خانه و نجات جان خود ترغیب کنیم تا کمی راحت تر این وضعیت دشوار را انجام دهیم.

همه در مجمع خلاقیت اکنون از خانه کار می کنند و امیدواریم که این امر به همه کمک کند که مأموریت خود را در خانه بمانند – #StayHomeSaveLives.

این تصمیمی بوده است که Feral Interactive و Creative Assembly سازندگان بازی در راستای حمایت از هشتگ #stay_home انجام داده‌اند تا بتوانند نقشی در مبارزه با کرونا داشته باشند.

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *