بازی GTA V پر فروش ترین بازی ماه ژانویه

بازی GTA V پر فروش ترین بازی ماه ژانویه

طبق آخرین اخبار بازی، کمپانی سونی لیستی از پرفروش ترین بازی پتلفرم PS4 در ماه ژانویه را ارائه داد که بازی های Call of Duty Modern Warfare و GTA V و Dragon Ball z Kakarot در این جدول قرار دارند.

بازی GTA V

یکی از پرطرفدار ترین بازی های یک دهه ی اخیر میباشد بار دیگر توانست مقام اول را در ماه ژانویه در پتلفرم PS4 نسیب خود کند. این خبر شاید بسیار عجیب نباشد برای گیمی که توانسته است در ده سال اخیر بازی محبوب گیمر ها شود . این بازی در سرتاسر جهان از کوچک گرفته تا بزرگسال توانسته است خود در بین گیمر ها محبوب کند و همین دلیل میشود که هر ماه جزء پرفروش ترین بازی های PS4 شود .

در چند مدت پیش آمار فروش این گیم محبوب از مرز ۱۲۰ میلیون نسخه گذشته است و این رقم برای این بازی بی نظیر است و بعید است که بازی دیگری در فروش نسخه های خود بتواند با بازی GTA V رقابت کند و بتواند رکورد فروش این گیم را بزند . شرکت راک استار گیمز توانسته است با انتشار بازی GTA V نزدیک به هفت سال از هر نسل و قشر جامعه را به خود جذب کرده و بیشتر خود را در جهان محبوب کند . باز انتظار میرود که در آینده کمپانی راک استار گیمز با انتشار نسخه ی جدیدی از این بازی بتواند رکورد فعلی بازی GTA V  را بزند.

Call of Duty Modern Warfare

جایگاه دوم و سوم و چهارم پرفروش ترین بازی ماه ژانویه

طبق اخبار بازی درجایگاه دوم بازی Call of Duty Modern Warfare قرار دارد. درمورد این بازی میتوان گفت ترکیبی از سه نسخه از بازی های مدرن وارفار میباشد که به خوبی توانسته است نظرات زیادی را به خود جلب کرده و در بین گیمر ها خود را محبوب کند. در رتبه ی سوم پرفروش ترین بازی های پتلفرم PS4 بازی Dragon Ball z Kakarot قرار دارد که این گیم به تازگی بین گیمر ها محبوب شده و توانسته است جایگاه سوم را به خود اختصاص دهد. در جایگاه چهارم نیز بازی The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition قرار دارد که به لطف پخش شدن سریال این گیم، گیمر های زیادی را به خود جذب کرده است.

در لیست پایین ده بازی برتر ماه ژانویه برای PS4 را مشاهده میکنیم

پرفروش ترین بازی

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *