پیام رسان threads توسط اینستاگرام معرفی شد

پیام رسان threads توسط اینستاگرام معرفی شد

پیام رسان threads که چندی پیش توسط اینستاگرام معرفی شد. یک مسنجر برای افرادی است که از اینستاگرام استفاده میکنند. و میخواهند دور از فضای Instagram با دوستان خود در ارتباط باشند. این اپلیکیشن با قابلیت های زیادی وارد رقابت نشد اما میتواند جایگزین خوبی برای دایرکت مسیج در Instagram باشد. در ادامه به بررسی این اپ میپردازیم اما همچنان یک سوال باقی می‌ماند آیا این مسنجر یک رقیب برای واتس اپ یا تلگرام است یا خیر؟

این پیام رسان دارای ویژگی های متفاوتی است. اما این ویژگی‌ها جدید نیستند. این امکانات در سایر مسنجرها به صورت گسترده‌تر و حتی بهتر وجود دارند. اما چه چیزی باعث میشود این پیام رسان در عرض یک روز ۵۰ هزار بار دانلود شود؟ پاسخ سادست محبوبیت اینستاگرام و امکاناتی که فقط در این پیام رسان وجود دارد. نکته‌ی جالب درمورد این پیام رسان این است که شما فقط میتوانید با close friend های خود که در اینستاگرام آنان را انتخاب کردید در پیام رسان threads ارتباط برقرار کنید.

پیام رسان threads و امکانات آن

قابلیت جدید و جالبی که در این مسنجر وجود دارد قابلیت status است. که شما میتوانید با این قابلیت دوستان خود را از حالت روحی و کاری که دارید انجام میدهید با خبر کنید. و این در جوامع امروز که اکثر افراد حس تنهایی میکنند میتواند اثر مثبتی بر زندگی افراد بگذارد. اما نکته‌ی جالب‌تر این این که لازم نیست شما دستی کارهایی که میکنید را به دوستانتان اطلاع دهید Auto-status اینجا به کمک شما می‌آید. و Status شما را به صورت اتوماتیک انتخاب میکنند.

پیام رسان threads

اما این سیستم چگونه کار میکند و از کجا میفهمد شما در حال انجام چه کاری هستید؟ اول این که فقط و فقط دوستان نزدیک شما (close friend) که در اینستاگرام آنان را انتخاب کردید Status شما را میبینند. سیستم Auto-status پیام رسان threads اینگونه عمل میکند. بر اساس لوکیشن شما و حرکت هایی که انجام میدهید. و همچنین میزان استفاده‌ شما از باتری موبایلتان و همچنین مقداری که از اینترنت استفاده میکند Status شما را به روز رسانی میکند. پیام رسان threads آدرس دقیقی که شما در آن هستید را به دوستانتان اطلاع نمیدهد. فقط و فقط اسم مکانی که در آن حضور دارید را اعلام میکند برای مثلا در سینما یا در خانه و …

قابلیتی دیگری که در تمام مسنجرها وجود دارد. در پیام رسان threads نیز هیچ فرقی با سایر مسنجرها ندارد ساخت گروه برای چت کردن است. و شما میتوانید با دوستان نزیدیک خود یک گروه بسازید و از چت کردن باهم لذت ببرید

رقیب یا صرفا یک پیام رسان معمولی ؟

شاید برای شما نیز یک سوال وجود داشته باشد آن هم این است که این پیام رسان میتواند یک رقیب برای تلگرام یا واتس آپ باشد یا خیر؟ جواب خیر است زیرا پیام رسان threads فاصله زیادی با این پیام رسان‌ها دارد اما باید گفت که مسیری درستی برای این مسنجر انتخاب شده است و میتواند در آیند با تغییراتی وارد عرصه‌ رقابت شود.

وقت دانلود فرا رسیده است

[box type=”download” align=”” class=”” width=”50%”]دانلود Threads از گوگل پلی [/box]
[box type=”download” align=”” class=”” width=”50%”]دانلود Threads از اپ استور[/box]

نظرات ۱

  1. سوسو گفت:

    هیچ وقت نمیتونه جای تلگرام رو بگیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *