احتمال بازگشت صداپیشه Vaas به Farcry وجود دارد

احتمال بازگشت صداپیشه Vaas به Farcry وجود دارد

اگر گیمر باشید و بازی Farcry 3 را با دیالوگ‌های کم نظیر شخصیت Vaas تجربه نکردید باید بگم که کاملا ضرر کردید و باید این بازی را تجربه کنید. حال طبق جدیدترین اخبار بازی احتمال بازگشت صداپیشه Vaas به Farcry وجود دارد. اما بیاید نگاهی کوتاه به داستان این بازی ( FarCry 3 ) بیندازیم (یادی از خاطرات کنیم)

Far Cry 3 یک  بازی FPS جهان باز که برخلافبسیاری از بازی‌های جهان باز در یک جزیره قرار دارد. مکانی که با جنگ‌های گرم سیری با افرادی به شدت مسلح برای پیدا کردن برده برای خودشان هر کاری می‌کنند. جایی که افراد خارجی در آن برای باج گرفتن شکار می شوند. و هنگامی که برای نجات دوستان خود به تلاش نا امید کننده‌ای می پردازید ، می فهمید که تنها راه فرار از این تاریکی… پذیرش آن است.

اما حالا احتمال بازگشت صداپیشه Vaas به Farcry وجود دارد و این شخصیت در این بازه اینگونه سخن میگوید :

ممنون از شما! واس همان شخصیت حیوانی وجود من است. خلق همچین شخصیتی که دارای ویژگی‌های مشترک بسیاری با من بود بسیار برای من ارزش داشت. بله، من هنوز هم به عنوان واس شناخته می‌شوم. من همچنان به این شخصیت عشق می‌ورزم و این موضوع، من را بسیار خوش‌حال می‌کند. چه کسی می‌داند… شاید زودتر از آنچه که فکرش را بکنید من دوباره به ایفای نقش در قالب این شخصیت بپردازم.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *