احتمال بازسازی نسخه‌های بعدی سری Crysis وجود دارد

احتمال بازسازی نسخه‌های بعدی سری Crysis وجود دارد

بازی Crysis یا بهتره بگیم سری بازی‌های Crysis که استارت اصلی آن در سال ۲۰۰۷ بود و در آن سال اولین نسخه از این بازی منتشر شد که با استقبال خوبی رو به رو شد. البته قبل از آن نیز چند نسخه معرفی شده بودند که با استقبال گرمی رو به رو نشدند حال سازنده بازی از احتمال بازسازی نسخه‌های بعدی سری Crysis میگوید. اما اگر این بازی را تجربه نکردبد باید کمی از داستان آن را بخوانید :

بیگانگان در حال فروپاشی شهر نیویورک هستند ، فقط شما این فناوری را برای زنده ماندن دارید. در زمان واقعی با استفاده از توانایی های منحصر به فرد نانوسیت ۲ مخفی ، زره و قدرت سازگار شوید ، سپس با روش هایی که یک سرباز معمولی فقط می تواند در رویای خود داشته باشد مقابله کنید. Crysis معیار بصری برای کنسول و سیستم عامل های رایانه ای را در جنگل شهری NYC تعریف می کند. اسلحه باشید نه فقط یک سرباز اما چه چیزی این احتمال بازسازی نسخه‌های بعدی سری Crysis قوی تر کرده است؟

ما به زودی بیشتر در مورد بازسازی‌ها صحبت خواهیم کرد. من بسیار خشنودم که بازی‌بازان در این مورد هیجان‌زده هستند.

من همیشه عاشق سری بازی‌های Crysis بوده‌ام. همکاری با شرکت کرایتک بسیار جالب خواهد بود تا این بازی‌ها را برای مخاطبان جدید بازسازی کنیم.

و این توییت آغازی شد بر شروع دوباره و قدرتمندتر این سری بازی جذاب و دل نشین که حتما به شما پیشنهاد میشود که آن را کاملا دنبال کنید.

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *