داستان Battlefield 6 (الهام گرفته از بازی Battlefield 3)

داستان Battlefield 6 (الهام گرفته از بازی Battlefield 3)

طبق آخرین اخبار بازی، و طبق گفته ها Battlefield 6 در حال اماده سازی خود برای کنسول های نسل نهمی (PS5 و XBOX Series X) و کنسول های نسل هشتم است. و قرار است که داستان Battlefield 6 همانند داستان Battlefield 3 باشد. یکی از کاربران گفته است که داستان این بازی از عنوان Battlefield 3 الهام میگیرد

طبق اطلاعات جدید تام هندرسون عنوان Battlefield 6 در یک موقعییت مکانی مدرن و نه چندان متفاوت با (Battlefield 3 2011) برگذار خواهد شد. این شایعه توسط خبرنگار بازی ها جف گروب تایید شده است. پس از آنکه هندرسون در پاسخ به یکی از توسعه دهنده های Ea در توییتر که مشغول ستایش و تحسین Battlefield 3 سوال کرد که آیا نسخه ی ریمستر این بازی در کار است یا ادامه ی آن عنوان Batllefield 6 میباشد؟ و در جواب شنید که بازی Battlefield 6 از این عنوان الهام گرفته است. و همچنین در ادامه گفت که (من فقط به تنظیمات و جهت گیری بازی بعدی Battlefield اشاره داشتم نه یک ریمستر)

داستان Battlefield 6

هندرسون سپس توییت خود را با عنوان و توضیحاتی منتشر کرد که حاوی این متن بود : ” EA یا توسعه دهنده Battlefield 6 در حال کار بر روی Battlefield 3 Remaster نیستند اما به دنبال الهام گرفتن و تنظیم جهت آن برای پروژه‌ی بزرگ بعدی خود میباشد.

داستان Battlefield 3 در مورد جنگ جهانی بین نیرو های روسی و آمریکایی ادامه داشت و داستان Battlefield 4 چیزی همانند ادامه این بازی بود و عنوان Battlefield 5 ادامه نسخه ی Battlefield 1 بود .

الکترونیک آرتز قبلا تایید کرد که Battlefield 6 طی دو سال ینده بر روی PS5 و Xbox Series X روانه بازار خواهد شد .  همچنین انتظار داریم که EA با انتشار این بازی به قدرت خود افزوده وطرفداران زیادی را به خود جذب کند. (هرچند تا به امروز طرفداران زیادی را دارد)

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *