قرار است که دنباله ی بازی EverSpace در سال ۲۰۲۱ منتشر شود

قرار است که دنباله ی بازی EverSpace در سال ۲۰۲۱ منتشر شود

طبق آخرین اخبار بازی، ساخت دنباله بازی Everspace تایید شده است این عنوان جذاب در سال ۲۰۲۱ منتشر میشود. معرفی شده در (رویداد معرفی بازی PC). اگر نتوانسته‌اید از جنگ بین کشتی های کهشکانی لذت ببرید میتوانید Everspace 2 را تجربه کنید.

در طول نمایش PC Gamer زمانی که این عنوان معرفی شد  دیدیم که این بازی دارای عناصر های ماورایی است که در آسمان کهکشان ها در حال حرکت هستند. دنباله بعدی عنوان Everspace اصلی قرار است یکی دیگر از اختلافات در فضا باشد. این عنوان به بازیکنان این امکان را فرا میدهد که برای اولین بار در جو سیارات بروند و در آنجا مشغول مبارزه و درگیری با دیگران شوند.

دنباله بازی Everspace  و معرفی آن در PC Gaming Show

اگر شما از آن دسته از کسانی هستید که دوست دارید به دورترین قسمتی از آسمان رفته و یا فضا را کشف کنید،میتوانید در این بازی این کار را تجربه کنید . در  Everspace 2  تعدادی ستاره جدید به سیستم اضافه شده است ومیتوانید به آنجا بروید. این عنوان دقیقا همانند Everspace میباشد، شما میتوانید از هر طریقی جنگنده‌ی خود را تنظیم کنید از ظاهر آن گرفته تا قدرت شلیک و آیتم ها. کلاس های مختلفی برای انتخاب جنگنده ها و خلبانان وجود خواهد داشت و هرکدام دارای نقاط قوت و ضعف میباشد، و این همان بخشی است که باعث میشود هر جنگنده (کشتی) منحصر به فرد باشد

دنباله بازی Everspace در تاریخ ۱۵ ژوئن به یک بسته آلفا منتقل خواهد شود. این عنوان برای کنسول های XBOX ONE و Playstation 4 و همچنین PC در دسترس خواهد بود. پیش بینی میشود که این عنوان جدید در سال ۲۰۲۱ به طور کامل توسط ROCKFISH Games منتشر میشود.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *