آنتونی جانستون نویسنده Dead Space در مورد معرفی عنوان جدیدش در رویداد PS5 سخن میگوید

آنتونی جانستون نویسنده Dead Space در مورد معرفی عنوان جدیدش در رویداد PS5 سخن میگوید

طبق آخرین اخبار بازی، و طبق گفته های نویسنده‌ی بازی (Dead Space) امکان دارد که معرفی دنباله‌ی بازی Dead Space در رویداد PS5 معرفی شود. آنتونی جانستون تقریبا دو سال است که بر روی این پروژه جدید کار میکند.

حال اطمینان داریم که آنتونی جانستون قصد دارد که یک بازی جدیدی را در جریان رویداد (PS5 (PS5 Future of Gaming در پنجشنبه به نمایش بگذارد. نویسنده و رمان نویس بازی های ویدیویی که سال ۲۰۱۲ متن انگلیسی را برای Binary Domain به نمایش گذاشت روز سه شنبه به توییتر خود رفت تا بازی بزرگی را که تقریبا دو سال است بر روی آن کار کرده است را به صورتی پنهان معرفی کند.

وی در توییتر خود این چنین سخن گفته است : ” همانطور که برخی از شما میدانید من اکنون نزدیک به دوسال است که بر روی یک بازی ویدیویی بزرگ کار میکنم و برای دانستن موضوع این پروژه بزرگ باید همه‌ی شما رویداد PS5 را تماشا کنید. (نوشته شده در ۹ ژوئن).

معرفی دنباله‌ی بازی Dead Space در رویداد PS5

البته ای طبیعی است که نظر همه در مورد ورود جدید احتمال در بخش Dead Space یا شاید Binary Domain 2 باشد (اما شخصا دوست دارم در مورد دنباله ی Zombi u در Switch) را حدس بزنید. اما به همان اندازه ممکن است که این بازی یک IP جدید باشد. هنوز تا معرفی نشدن این عنوان هیچ چیز معلوم نیست و همه‌ی گفته ها در قالب (احتمال و حدس) میباشد.

جانستون در پاسخ به یک طرفدار در توییتر خود نوشت که : “شما یک شخصیت را بازی میکنید که حال بسیار بدی دارد.”

حال خوشبختانه تنها چند ساعت تا پخش رویداد PS5 مانده است و در این رویداد قرار است که بازی های معروف برای PS5 معرفی شوند عناوینی که تا به این تاریخ شاید اسمی از آنها نبرده باشد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *