دنباله‌ی بازی Streets of Rogue در دست ساخت قرار دارد

دنباله‌ی بازی Streets of Rogue در دست ساخت قرار دارد

طبق اخرین اخبار بازی، دنباله‌ی بازی Streets of Rogue طبق گفته های سازنده‌ی این عنوان ساخته میشود. و همچنین گفته میشود که یک آپدیت جدید برای این بازی به زودی در دسترس قرار میگیرد.

برای کسانی که با بازی Streets of Rogue آشنایی ندارند باید گفت که این بازی در سبک اکشن دوبعدی میباشد که در اواسط ۲۰۱۹ برای پلتفرم های Nintendo Switch و PC و PS4 و همچنین برای XBOX ONE منتشر شد. این عنوان به علاوه بخش Single Player  دارای بخش دیگری با نام Co-op میباشد که میتوانید در این بخش چند نفره با هم بازی کنید.

جدیدا آقای دیروفسکی سازنده ی این عنوان گفته است که دنباله‌ی بازی Streets of Rogue ساخته میشود و در دست توسعه است.همچنین طبق گفته های وی میخواهد عنوان جدید تاثیر گذار باشد ولی گیم‌پلی آن تغیری نکند همچنین وی افزود که بر روی گسترش ساختار بازی تمرکز دارد.

دیروفسکی در مورد دنباله‌ی بازی Streets of Rogue این چنین میگوید :

من در حال حاضر هیچ‌گونه جدول زمان‌بندی در اختیار ندارم. گام‌های بعدی من اساساً این است که تکنولوژی جدید را با سیستم‌های جدید آزمایش کنم. مدتی زمان خواهد برد تا من چیز خوبی برای نمایش داشته باشم. من فقط می‌خواهم ایده‌ای را که برروی آن کار می‌کنم به شما ارائه دهم. صادقانه می‌گویم من در این مقطع حتی طرحی از بازی ندارم و تنها ایده‌ای از آن را در برای کار کردن در ذهن دارم.

همچنین ایشان در بلاگ استیم این بازی اعلام کرد که به زودی یک آپدیت جدیدی برای نسخه ی pc منتشر میشود و بخاطر دیر منتشر شدن این بروزرسانی برای کنسول ها از طرفداران عذرخواهی کرد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *