فصل دوم سال چهارم بازی For Honor تاخیر خورد

فصل دوم سال چهارم بازی For Honor تاخیر خورد

طبق اخرین اخبار بازی، فصل دوم سال چهارم بازی For Honor به دلیل شیوع ویروس کرونا با تاخیر مواجه شد و دیرتر منتشر میشود.

طبق گفته های شرکت یوبیسافت به دلیل همه گیر شدن به ویروس کرونا از تاخیر خوردن فصل دوم سال چهارم For Honor خبر داد و تاریخ جدید انتشار این فصل را ۲۲ خرداد (۱۱ژوئن) قرار داده است. در ادامه میتوان بیانه ای که توسط شرکت یوبیسافت (Ubisoft) منتشر شده است را مطالعه کنید .

بیانیه‌ی یوبی‌سافت در مورد تاخیر فصل دوم سال چهارم بازی For Honor

قبل از هر چیزی و مهم‌تر از هر مساله‌ای، امیدوارم تمامی افراد در سلامت باشند و در منازل خود دوران خوبی را سپری کنند. در عین حال تیم توسعه و پشتیبانی از بازی For Honor مشغول فعالیت و کار کردن است تا این بازی را سرپا نگه دارد؛ اگرچه از راه دور و از طریق دورکاری. ما به این‌که افراد تیم توسعه بازی با سرعت خوبی به این شرایط جدید عادت کرده‌اند افتخار می‌کنیم؛ اگرچه با تمام تلاشی که انجام داده و می‌دهیم، وقفه‌هایی که در طول هفته‌های گذشته در روند توسعه محتواهای بازی پیش آمد، باعث شده است که نتوانیم آن‌ها را در زمان مقرر در دسترس بازیکنان قرار بدهیم. به دلایلی که ذکر شد، تصمیم گرفتیم تاریخ انتشار فصل دوم از سال چهارم بازی را به تعویق بیندازیم.

همچنان یوبی‌سافت اعلام کرده است به دلیل این تاخیر محتوا و موضوعات و فعالیت های جدیدی را به بازی اضافه کرده است که به نظر خود بسیار کاربرپسند میباشد. باید گفت که هنوز اطلاعات و خبری در مورد این مجموعه اضافی منتشر نشده است ولی انتظار میرود که این محتوا، موضوع جالبی برای این بازی باشد.

بیشتر بخوانید :

 

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *