تاریخ انتشار فصل دوم بازی The Division 2 در ۲۳ ژوئن

تاریخ انتشار فصل دوم بازی The Division 2 در ۲۳ ژوئن

طبق جدیدترین اخبار بازی، Ubisoft تاریخ انتشار فصل دوم بازی The Division 2 را اعلام کرد. فصل جدید این بازی قرار است در تاریخ ۲۳ ژوئن آغاز شود. باید اضافه کرد که (چالش و حملات Operation Iron Horse) بلافاصله قابل دسترس نیست (دسترسی به حملات در ۳۰ ژوئن به بعد).

اندکی پس از انتشار پچ جدید برای این بازی، Ubisoft اعلام کرد که فصل دوم در راه است و همچنین دومین حمله هشت نفری بازی با عنوان Iron Horse در تاریخ ۷ ژوئیه آغاز میشود. این یک آپدیت رایگان برای دارندگان The Division 2 و Warlords of New York میباشد. برای شرکت در این چالش و مسابقه، اگر دارای Warlords هستید باید به سطح (Level) چهل رسیده باشید و کسانی که فقط بازی پایه را دارند میتوانند به سطح ۳۰  در بخش Iron Horse برسند.(اما این بخش تا ۷ ژوئیه منتشر نمیشود).

تاریخ انتشار فصل دوم بازی The Division 2 در ۲۳ ژوئن

Iron Horse در یک کارخانه ریخته گری و با یک حالت دشواری راه اندازی میشود. Ubisoft این چالش جدید را یک چالش نهایی برای بازیکنان خواند و میگوید که بازیکنان از عملیات هایی که در طول بازی و ساعت های تاریک اموخته اند میتوانند برای تجربه ی بیشتر از آن مهارت استفاده کنند. باید اضافه کرد که این چالش یکی از مهم ترین چالش های The Division 2 میباشد که تا کنون منتشر شده است. در بازی بخش های دشواری وجود دارد که باید کار های تیمی این بخش هارا پشت سر گذاشت.

باز با این حال انتظار داریم که Ubisoft بتواند با چالش ها و بخش های جدید طرفداران زیادی را به این بازی محبوب و جالب جذب کند.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *