تاریخ انتشار بازی جذاب Tom Clancy’s Elite Squad فاش شد

تاریخ انتشار بازی جذاب Tom Clancy’s Elite Squad فاش شد

طبق جدید ترین اخبار بازی، تاریخ انتشار Tom Clancy’s Elite Squad مشخص شد، قبل از انشتار ثبت نام کنید و شاهد موارد خوبی در بازی باشید. (تیم خود را در ماه آگوست جمع کنید).

تاریخ منتشر شدن بازیElite Squad تأیید شده است، و دیگر نیازی به صبر طولانی تر نخواهید داشت. رویداد Ubisoft Forward شامل یک تریلر جدید برای این عنوان و به همراه خبر تاریخ انتشار Tom Clancy’s Elite Squad در تاریخ ۲۷ اوت میباشد منتشر شد. همچنین شما می توانید به وب سایت رسمی بازی رفته و تا از قبل انتشار این بازی ثبت نام کرده و پاداشی را دریافت کنید پاداشی با عنوان دریافت : (Montagne’s Tier 2 Weapon ، یک اسلحه M1911)، هرچند که به نظر می رسد این سایت دارای برخی مشکلات فنی میباشد.

تاریخ انتشار Tom Clancy’s Elite Squad

هم اکنون Tom Clancy’s Elite Squad برای پیش ثبت نام در فروشگاه ها در دسترس است. در کنار افشای تاریخ منتشر شدن این عنوان ، یوبی سافت همچنین یک تریلر سینمایی جدید را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد اپراتورهایی از Clancy-verse با هم همکاری و متحد میشوند. این “متحد” به نظر می رسد ال سوئئوو ، شرور بزرگ از Ghost Recon Wildlands باشد.

Ubisoft ابتدا در E3 2019 بازی Elite Squad را به نمایش گذاشت و یک بازی شبیه به EA’s Star Wars: Galaxy of Heroes را نشان داد اما با عملگرهای تاکتیکی. در حالی که این تریلر هیچ گیم پلی جدیدی به ما نشان نمی دهد ، اما زیبایی خاصی به سبک کارتونی که Elite Squad با استفاده از آن برای وحدت حق رای دادن های مختلفی ارائه میدهد ستودنی میباشد. این عنوان میتواند به نوبه‎‌ی خود جالب باشد و همچنین متواند ساعت ها بازیکن را مشغول خود کند.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *