تاریخ انتشار بازی carrion فاش شد (تاریخ انتشار ۲۳ ژوئیه)

تاریخ انتشار بازی carrion فاش شد (تاریخ انتشار ۲۳ ژوئیه)

طبق جدیدترین اخبار بازی، تاریخ انتشار بازی carrion فاش شد. عنوانی که شما به عنوان یک هیولا در حال فرار و ترساندن یک مرکز تحقیقاتی بازی می کنید ، در این ماه برای Switch ، Xbox One و رایانه های شخصی منتشر میشود.

تاریخ انتشار Carrion در جریان Devolver Digital Direct مشخص شده است ، و شما در شخصیت یک هیولا هستید که میتوانید به بخش های مختلف رفته باعث ترس افراد حاظر در بازی شوید. Carrion در تاریخ ۲۳ ژوئیه برای Switch ، Xbox One و PC منتشر می شود. نسخه آزمایشی این بازی هم اکنون در Steam قرار گرفته است. در نهایت یک نسخه فیزیکی نیز برای Switch منتشر میشود.

تاریخ انتشار بازی carrion

در تریلر زیر تاریخ انتشار و  ایده هایی را در مورد آنچه از بازی انتظار دارید به شما می دهد. شما یک آشفتگی شدیدی در بازی احساس میکنید، و هنگام فرار از تأسیساتی که در آن به دام افتاده اید ، ویرانی های زیادی ایجاد خواهید کرد. ولی باید سالم بمانید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰

در تریلر بازی مشاهده میکنیم شما در قالب موجودی بزرگ هستید و باید از دست کسانی که بر روی شما آزمایش های مختلفی را انجام داده اند فرار کرده و خود را نجات دهید. یکی از بخش های جالب این بازی این است که شما میتوانید به هر جایی که میخوهید رفته و خرابی های زیادی را به بار آورید که به نوبه‌ی خود میتواند حرکتی جالب برای این سبک از بازی ها باشد.

حال نسخه ی بتا این بازی اکنون بر روی برنامه ی استیم قرار دارد و میتوانید به مدتی محدود این بازی را تجربه کرده و اگر علاقه مند به آن شدید میتوانید این بازی را خریداری کنید.

بیشتر بخوانید : 

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *