علت تاخیر انتشار بازی Minecraft Dungeons و توضیحات بیشتر

علت تاخیر انتشار بازی Minecraft Dungeons و توضیحات بیشتر

طبق آخرین اخبار بازی، سازندگان بازی (Minecraft Dungeons) در مورد علت تاخیر انتشار بازی Minecraft Dungeons صحبت کرده اند.

این روز ها ویروس کرونا ضربه ای بزرگ به صنعت بازی سازی وارد کرده و باعث تاخیر انتشار عناوین مهمی همچون The Last of Us : Part 2  و Wasteland 3 شده است همچنین تیم های بازی سازی دور از محل کار (دورکاری) مشغول به توسعه بازی های خود هستند و همین یکی از دلایل تاخیر منتشر شدن بازی ها میتواند باشد. یکی از عنوان هایی که به تازگی تاریخ انتشار آن با تاخیر مواجه شده است عنوان Minecraft Dungeons است که استودیو Mojang اول قرار بود این بازی را در این ماه منتشر کند اما طی یک بیانیه ای تاریخ انتشار آن را به ماه می انتقال داد.

جدیدا سازندگان این عنوان با وبسایت Eurogamer درباره علت تاخیر انتشار بازی Minecraft Dungeons مصاحبه ای داشته است و تهیه کننده این بازی (دیوید نیشاگن) در مورد این تاخیر و چرا تیم سازنده تاریخ انتشار این بازی را عقب‌تر انداخته‌اند توضیحات بیشتری را داده است.

سخن های دیوید نیشاگن در مورد علت تاخیر انتشار بازی Minecraft Dungeons

ما نمی خواهیم تیم‌ها را در این مدت تحت فشار قرار دهیم. ما احتمالاً می‌توانستیم خودمان را به تاریخ قدیمی برسانیم اما اینکار تا حدی برای تیم و همچنین برای بازیکنان احساس ناراحتی به همراه داشت زیرا ما نمی‌توانستیم تضمین کنیم که یک بازی خوب و سرگرم کننده ارائه خواهیم داد. بنابراین با داشتن این زمان اضافه، ما یک محصول نهایی بهتر و تیمی شادتر خواهیم داشت که می‌توانند به کار خود افتخار کنند.

این عنوان در تاریخ ۶ خرداد ۹۹ برای پلتفرم های PC , Nintendo Switch, PS4 و XBOX ONE  منتشر میشود در ادامه باید گفت که این عنوان شامل حالت کراس پلی نمیباشد اما در آینده به آن اضافه میشود

بیشتر بخوانید :

 

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *