اکانت PS Plus با تخفیف ۵۰ درصدی در دسترس قرار میگیرد

اکانت PS Plus با تخفیف ۵۰ درصدی در دسترس قرار میگیرد

طبق اخرین اخبار دنیای بازی، شما میتوانید اکانت PS Plus با تخفیف ۵۰ درصدی خریداری کنید (صاحب شوید) با مدت زمان محدود. میتوانید در اکانت PS Plus یکساله را با تخفیف ۵۰ درصدی خریداری کنید.

اگر سریعتر قصد خرید اکانت PS Plus با تخفیف دارید میتوانید هم اکنون این کار را انجام دهید. کل سال، خدمات PS Plus را میتوانید با قیمت ۳۱ دلار (البته CD Key) در ایلات متحده دریافت کنید . در حالی که کاربران انگلستانی میتوانند این خدمات را با قیمت حدود ۵۰ پوند خریداری کنند..

  • PlayStation Plus یک ساله (۱۲ ماه) با قیمت ۳۱.۹۹ دلار با سی‌دی کی قیمت در انگلستان (۴۱.۹۹ پوند)
  • PlayStation Plus سه ماهه با قیمت ۱۲.۵۹ دلار با سی‌دی کی قیمت در انگلستان (۱۶.۹۹ پوند)

اکانت PS Plus با تخفیف ۵۰ درصدی

باید اضافه کرد که معاملات دیگری در پی‌اس پلاس موجود است. شما میتوانید عضویت سه ماهه را با ۱۲.۵۹ دلار در ایالات متحده دریافت کنید که شامل (۵۰درصد تخفیف میباشد) یا با ۱۶.۹۹ پوند در انگلستان ( که دارای ۱۵ درصد تخفیف است) خریداری کنید.

باید گفت که انگلستان در تخفیفات کوتاهی کرده است .اگر شما در انگلیس مستقر هستید نمیتوانید از کد تخفیف ایالات متحده استفاده کنید چون هر کد تخفیف برای منطقه ای میباشد و استفاده آن در مناطقی که مشخص نشده است شامل تخفیف نمیباشد.

در حال حاظر CD Key تخفیف ۴۷ درصدی و ۵۰ درصدی برای اشتراک های یک ساله اعمال شده است و این کمترین فروشی است که تا کنون آنرا دیده ایم. اگر شما نیاز دارید که اشتراک خود را تمدید کرده و یا اشتراک جدید بگیرید هم اکنون وقت آن رسیده است.

البته شاید در چند روز دیگ این قیمت ها کاهش پیدا کند اما هنوز معلوم نیست اگر شما به دنبال قیمت مناسبی هستید میتوانید اکنون این اشتراک را برای کنسول خود خریداری نمایید.

بیشتر بخوانید :

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *