تعداد بازیکنان Persona 4 Golden از مرز ۵۰۰۰۰۰ نفر عبور کرد

تعداد بازیکنان Persona 4 Golden از مرز ۵۰۰۰۰۰ نفر عبور کرد

طبق جدیدترین اخبار بازی، تعداد بازیکنان Persona 4 Golden از مرز ۵۰۰,۰۰۰ هزار نفر بر روی رایانه های شخصی عبور کرد. “از همه حمایتهای شما متشکریم!”.

“ما بسیار هیجان زده می شویم که اعلام کردیم که پرسونا ۴ گلدن به ۵۰۰۰۰۰ بازیکن در رایانه شخصی رسیده است. از حمایت شما سپاسگزارم!” پیش از نمایش هنر جدیدی که توسط طراح شخصیت Shigenori Soejima “برای جشن گرفتن” ساخته شده ، اتلوس وست در اوایل امروز با صدای بیدار شد. “ما امیدواریم که از P4G لذت ببرید و به کانال نیمه شب خوش آمدید!” این پیام سازنده بازی بود که برای ابراز احساس خود نسبت به هواداران منتشر کرد.

ما بسیار خوشحال هستیم که اعلام میکنیم که Persona 4 Golden روی ۵۰۰۰۰۰ بازیکن در رایانه شخصی قرار گرفته است و تا به این حد از محبوبیت رسیده است! با تشکر از همه حمایت شما! طراح شخصیت شخصیت Shigenori Soejima این طرح اصلی را برای جشن ایجاد کرد. Persona 4 Golden ماه گذشته پس از یک اعلامیه غافلگیرانه برای کاربران رایانه شخصی بازی ۲۰۲۰ نمایش داده شد. این شوک دلپذیر برای طرفداران Persona بود، این اولین بار است که یک بازی از سری Persona در دسترس کاربران رایانه های شخصی میباشد.

بازیکنان Persona 4 Golden

همانطور که سیلیکونرا اشاره کرد ، صحبت کردن در مورد تعداد بازیکنان Persona 4 Golden به رقم (۵۰۰۰۰۰ به این معنی است که پرسونا ۴ گلدن در ماه اول در مقایسه با نسخه های پلی استیشن در ژاپن که بیش از چندین سال وجود داشت، دربازار رایانه شخصی فروش بیشتری را داشته است.

Persona 4 Golden اکنون با قیمت ۲۰ دلار برای رایانه شخصی در فروشگاه Steam در دسترس است، همچنین نسخه لوکس آن که همراه  با موسیقی متن فیلم دیجیتالی و کتاب هنری با قیمت ۲۵ دلار در فروشگاه های بازی دسترس است.

با وجود Personal 5 Royal در آینده ، ممکن است برای اولین حضور خود در Metaverse اسرارآمیز آماده شویدالبته اگر از قبل طرفدار هستید، این زمان است که  اجازه میدهد یک بار دیگر با شخصیت های مورد علاقه خود در توکیو مجازی اتلوس در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *