تعداد بازیکنان Modern Warfare به ۶۲ میلیون نفر رسید

تعداد بازیکنان Modern Warfare به ۶۲ میلیون نفر رسید

بازی Modern Warfare بازیی از جنس گذشته سری بازی‌های Modern Warfare که توسط استدیوهایی Activision و Infinity Ward ساخته شده است. اما امروز اتفاق خوبی برای این کمپانی‌ها افتاد تعداد بازیکنان Modern Warfare به ۶۲ میلیون رسید. اما چگونه؟

باید در این مورد کاملا واقع بین بود. از وقتی نسخه Battle Royale این بازی یعنی Warzone منتشر شد. البته به صورت رایگان رشد تعداد بازیکنان این بازی هر ماه به طور قابل توجهی بوده است. تجربه بازی مانند Call of Duty: Modern Warfare آن هم در سبک بتل رویال چیزی بود برای کنسانی مثل خود من مانند یک روبا بود اما با وارد شدن Call of Duty: Modern Warfare Warzone این رویا به حقیقت پیوست. و همین کافی بود طرفداران این سری بازی از بازی‌‌هایی مانند Fortnite یا PlayerUnknown’s Battlegrounds به سمت این بازی سر بخورند.

از طرفی با جوایزی که شما از خرید call of duty modern warfare2 campaign remastered به دست می آوردید میتوانید تجربه بهتری از Call of Duty: Modern Warfare Warzone داشته باشید. به هر حال امروز تعداد بازیکنان Modern Warfare به ۶۲ میلیون رسید تا کمپانی‌های سازنده این بازی جشنی دوباره بگیرند.

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *