احتمال دارد که پروژه جدید Jurassic Park عنوان Jurassic World Aftermath باشد

احتمال دارد که پروژه جدید Jurassic Park عنوان Jurassic World Aftermath باشد

طبق آخرین اخبار بازی، احتمال دارد که پروژه جدید Jurassic Park عنوان Jurassic World Aftermath باشد و باید گفت که با احتمال زیاد این بازی درست ساخت باشد و با پروژه ی لغو شده قبلی ارتباط داشته باشد.

پروژه جدید Jurassic Park عنوان Jurassic World Aftermath

همانطور که در استودیو Universal Studios طرفداران به عنوان Jurassic Outpost رای دادن، در تاریخ ۱۴ آوریل این کمپانی درخواست مارک تجاری ایالات متحده برای عنوان Jurassic World Aftermath ثبت کرد. این مارک شامل بازی های گسترده ای از انواع کنسول ها و گوشی های همراه و واقعیت مجازی است . باید گفت که پروژه جدید Jurassic Park با عنوان (Jurassic World Aftermath) اشاره به فیلم سال ۲۰۱۵ Jurassic Park دارد . این تنها اطلاعات منتشر شده ای در مورد این پروژه منتشر شده است .اما باید گفت که این تئوری هم وجود دارد شاید این پروژه جدید همان عنوان لغو شده ی سال ۲۰۱۵ باشد. اما به طور رسمی این خبر تایید نشده است.

این پروژه چندین بار لغو و دوباره در دست ساخت قرار گرفت. فعلا هیچ مدرکی رسمی مبنی بر انتشار بازی Jurassic World Aftermath وجود ندارد و نمیتوان بیشتر در مورد این عنوان بحث کرد . اما امکان دارد که به زودی خبر های جدیدی از این عنوان منتشر شود. در ادامه امیدواریم که با انتشار پروژه Jurassic World Aftermath شاهد پیشرفتی در این بازی باشیم.

در پایان انتظار میرود که  اطلاعات جدیدی در مورد این بازی  منتشر شود و طرفداران را در بُعد شایعه قرار ندهد و همچنین باید اضافه کرد که این عنوان هم شاید یک شایعه باشد و یا همانند نسخه های قبلی لغو شود پس باید منتظر ماند.

بیشتر بخوانید :

 

 

 

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *