توضیحات مدیر اجرایی Microdis آقای استفان لونگارد در مورد بازی جدید مجموعه‌ی Tintin

توضیحات مدیر اجرایی Microdis آقای استفان لونگارد در مورد بازی جدید مجموعه‌ی Tintin

طبق آخرین اخبار بازی، شرکت Microids رسما اعلام کرد که بازی جدید مجموعه‌ی Tintin در دست ساخت قرار دارد.

طبق خبر های منتشر شده این عنوان در سبک اکشن ماجراجویی است که بازیکن نقش TinTin را دارد. باید اضافه کرد که شخصیت های محبوب داستان TinTin همانند کاپیتان هادوک و پروفسور و دو کارآگاه در این بازی حضور دارند. هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار این عنوان مشخص نشده است اما امکان دارد در آینده اخبار بیشتری در مورد این عنوان منتشر شود.

توضیحات مدیر اجرایی Microdis آقای استفان لونگارد در مورد بازی جدید مجموعه‌ی Tintin

ما از کار برروی این پروژه بسیار خوشحال هستیم. ما برای مدتی در تلاش بودیم تا این اتفاق رخ دهد. این معرفی نتیجه‌ی فرایند نوآورانه‌ای است که به ما این امکان را می‌دهد تا چگونگی شکل‌گیری این پروژه و تعامل دو شرکت را تعریف کنیم. این یک رویایی بود که برای ما اتفاق افتاد.

ماجراهای Tintin میلیون‌ها خواننده را در سراسر جهان به خود جذب کرده است و این فرصت به ما این امکان را می‌دهد تا استعدادهای خود را در خدمت یکی از بزرگ‌ترین خالقان قرن بیستم و قهرمان آن قرار دهیم. اعضای تیم ما به شدت در تلاش هستند تا یک عنوان شایسته را عرضه نمایند. ما برای کار برروی این پروژه نمی‌توانیم بیش از این صبر کنیم.

سخنان آقای Nick Rodwell مدیر شرکت Moulunsart در مورد این موضوع :

این بازی جدید به خوبی میراث ماجراهای مشهورترین گزارشگر را در خود دارد. هدف ما این است که یک بازی سرگرم‌کننده و دوستانه را به مخاطبان ارائه دهیم و همه از آن لذت ببرند. شرکت میکرویدس برای ما یک شریک ایده‌ال و گزینه خوبی برای جان بخشیدن به ماجراجویی جدید Tintin است.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *