DLC جدید بازی Civilization 6’s در تاریخ ۲۳ ژوئیه منتشر خواهد شد.

DLC جدید بازی Civilization 6’s در تاریخ ۲۳ ژوئیه منتشر خواهد شد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، DLC جدید بازی Civilization 6’s به زودی منتشر و اتیوپی و یک حالت بازی جدید را اضافه می کند. اضافه شدن یک رهبر جدید،و تمدن و موارد دیگر.

تمدن ششم (Civilization 6’s) در ۲۳ ژوئیه با Ethiopia Pack که به عنوان بخشی از New Frontier Pass موجود میشود که با قیمت ۵ دلار جداگانه قابل خریداری میباشد، و بیشترین گسترش را در تاریخ ۲۳ ژوئیه دریافت خواهد یافت. این بسته ، اتیوپی را به عنوان یک تمدن ، همراه با ساختمان ها و مناطق جدید معرفی خواهد کرد. همچنین تا زمانی که صاحب سرزمین های Rise و Fall یا Gathering Storm باشید ، حالت جدیدی برای شما اضافه میشود.

DLC جدید بازی Civilization 6’s

حالت جدید تحت عنوان Secret Communities نام گذاری میشود و همانطور که ممکن است احتمال دارد که برخی از انجمن های مخفی را به دنیای بازی اضافه شود. همچنین با کشف یکی از سرزمین های نامبرده، یک فرماندار منحصر به فرد و فوق العاده قدرتمند برای شما اضافه خواهد شد که پاداش های وی وابسته و یا اختصاص به یک شهر خاصی نیست.

در کنار اتیوپی ، بازیکنانی که New Frontier Pass را نیز دارند ، تدی روزولت و کاترین دی مدیسی پرسونا (Teddy Roosevelt and Catherine De Medici Persona) پک را نیز دریافت می کنند که این امر باعث تغییر مدل و پیشینه این رهبران خواهد شد و پاداش ها و دستور کارهای جدید گیم پلی را برای آنها اضافه می کند. این Personas ها (نامبرده در بالا)باید ایده هایی را در مورد آنچه انتظار دارید به شما ارائه دهند.

باید اضافه کرد که این دی‌ال‌سی (DLC) به تمامی نسخه های کنسول بازی نیز می رسد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *