به روزرسانی جدید Call of Duty: Warzone با یک پیام تاخیر خورد

به روزرسانی جدید Call of Duty: Warzone با یک پیام تاخیر خورد

چندی پیش infinity ward اعلام کرد که تا تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۰ یک به روزرسانی برای این بازی در راه است. اما طبق جدیدترین اخبار بازی این به روز رسانی با تاخیر رو به رو شد برای تاخیر به‌روزرسانی Call of Duty: Warzone دلایلی اعلام نشد و صرفا چند پیام تکراری درمورد این آپدیت نوشته شده بود:

به‌روزرسان بازی که برای امشب برنامه‌ریزی شده بود با تاخیر روبه‌رو شده و قرار است در روزهای آینده منتشر شود. این به‌روزرسان شامل شخصیت جدید ما، حالت‌های رایگان جدید و نقشه‌ی رایگان جدید بازی یعنی Khador Hideout می‌شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر شامل زمان دقیق عرضه‌ی این به‌روزرسان باشید.

باید گفت که بازی Call of duty : Warzone از زمان انتشار خود با بازخوردهای مثبتی رو به رو شده است. که باعث شده است که بسیاری از استریمرهای معرف بازی‌های Battle Royale به سمت این بازی بروند. همچنین تعداد بازیکنان این بازی در عرض تنها چند روز از مرز ۳۰ میلیون نفر عبور کرد که این خود به تنهایی برای سری باز‌ی‌های Call of duty یک رکورد جدید محصوب میشود.

تاخیر به‌روزرسانی Call of Duty: Warzone را نمی‌توان چندان تاثیرگذار دانست چرا که این بازی با همین وضعیت فعلی بدون مشکل عملکرد مثبتی دارد. اما ظاهرا قرار بود که در این به روزرسانی طبق خبر “اضافه شدن ۴ اسلحه به Call of duty : warzone به زودی انجام خواهد شد” ۴ اسلحه جدید به بازی اضافه شوند.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *