بخش چند نفره Mario Kart Tour در تاریخ ۱۸ اسفند در دسترس قرار میگیرد

بخش چند نفره Mario Kart Tour در تاریخ ۱۸ اسفند در دسترس قرار میگیرد

طبق اخرین اخبار بازی، بخش چند نفره mario kart tour در چند روز آینده در دسترس قرار میگیرد.

با توجه به روی آوردن نیتندو به بازار گیم های موبایل، رفته رفته اسپین‌آف‌ های محبوب نیتندو برای گوشی بیشتر میشود و یکی از این مجموعه های محبوب مجموعه بازی mario kart میباشد که در یک سال گذشته برای تلفن های همراه انتشار داده شد و توانست خود را در بین کاربران محبوب کند .علت اصلی محبوبیت این مجموعه از بازی بخش چند نفره ی آن بود که این نسخه ی موبایل از آن بهره ای نبرد . بخش بتای چند نفره این بازی با استقبال خوبی رو به رو شد و همین باعث شد سازندگان بازی، بخش چند نفره mario kart tour را در تاریخ ۱۸ اسفند ۹۹ رسمی کنند و انتشار دهند .

طبق توییتی که در اکانت mario kart tour منتشر شد، بخش آنلاین این بازی در هفته ی دیگر در دسترس عموم قرار میگیرد و بازیکنان میتوانند با افراد و دوستان خود یا به صورت رندوم در بخش های Standard  و Gold با هم رقابت کنند

توییت منتشر شده در مورد بخش چند نفره mario kart tour

با بازیکنان مختلف در سراسر دنیا به رقابت بپردازید تا سطح خود را ارتقا دهید. قوانین بازی در دو بخش Standard و Gold تغییر می‌یابد. زمانی که شما با دوستان خود یا افراد هم‌سطح به رقابت می‌پردازید، می‌توانید تنظیمات سرعت، تعداد جعبه‌های آیتم (item slot) و … را شخصی سازی کنید. با استایل خود رقابت کنید. بخش چنده نفره Mario Kart Tour روز یک شنبه هشتم مارس (هجدهم اسفند) ساعت هشت شب عرضه می‌شود.

این بازی هم اکنون برای گوشی های اندوریدی و سیستم عامل ای او اس در دسترس است و میتوانید آنرا دانلود نمایید.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *