جدیدترین آپدیت Ghost Recon Breakpoint و اضافه شدن سه شخصیت جدید به بازی

جدیدترین آپدیت Ghost Recon Breakpoint و اضافه شدن سه شخصیت جدید به بازی

طبق جدیدترین اخبار بازی، در جدیدترین آپدیت Ghost Recon Breakpoint هم تیمی های Al به این عنوان اضافه میشوند. یوبی سافت امروز اعلام کرد که هم تیمی های AI در یک بروزرسانی رایگان در تاریخ ۱۵ ژوئیه به Ghost Recon Breakpoint 2019 اضافه میشوند.

Recon یکی از پیشگامان رویداد دیشب Ubisoft Forward بود و هم تیمی های جدیدش در یک بخش کوتاه پیش نمایش نشان داد. یوبی سافت در مورد متحدان جدید گفت: “برای همه بازیکنان انفرادی ، آنها می توانند تغییر دهنده بازی باشند.”

شما می توانید به محض رسیدن به آرورا ، سه تیم هم تیمی AI را با نام های Fury ، Fixit و Vasily را بدست آورید و همچنین علاوه بر فعال یا رد کردن آنها به خواست خود، میتوانید به محض باز کردن قفل آنها می توانید این سه شخصیت را به دلخواه شخصی سازی کنید.

جدیدترین آپدیت Ghost Recon Breakpoint

به نظر می رسد که سفارشی سازی عامل بسیار عمیقی در این بازی میباشد. شما می توانید یخش بدنی و ظاهری آنها را کاملاً تغییر دهید و یا لباس های خاصی را به هر عامل اضافه کنید. یوبی سافت گفت: “هم تیمی های شما به اندازه شخصیت اصلی شما قابل اعتماد هستند”.

یوبی سافت افزود: “آنها همیشه رفتار شما را دنبال می کنند.” “اگر تصمیم دارید به مخفیکاری بپردازید ، آنها به تجهیزات خاموش کننده و خزاندن با شما همراه میشوند، یا در صورت امکان مستعد می شوند (پس رفتار آنها نیز به رفتار شما بستگی دارد). اما اگر تصمیم دارید با صدای بلند و آتش باز شوید ، آنها در کنار شما هستند.” اگر می خواهید متحدین شما کارهای خاصی را انجام دهند ، می توانید با استفاده از چهار دستور به آنها فرمان دهید همانند: آتش باز ، تنظیم مجدد ، موقعیت را نگه دارید و به یک نقطه مشخص بروید.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *