آخرین آپدیت بزرگ بازی Terraria در تاریخ ۲۷ اردیبهشت منتشر میشود

آخرین آپدیت بزرگ بازی Terraria در تاریخ ۲۷ اردیبهشت منتشر میشود

طبق اخرین اخبار بازی، استودیو (Re Logic) که توسعه دهنده ی مستل عنوان Terraria میباشد اعلام کرده است آخرین آپدیت بزرگ بازی Terraria در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۹۹ برای پلتفرم PC منتشر میشود.

برای کسانی که با این بازی آشنا نیستند باید گفت که عنوان Terraria یک بازی در سبک ماجراجویی اکشن است که توسط Re Logic در سال ۲۰۱۳ برای پلتفرم PC منتشر شد . این عنوان شبیه به بازی ماینکرفت میباشد و شما میتوانید هنگامی که وارد بازی میشوید تمامی ایتم و سلاح هایی که در ذهن دارید بسازید . میتوانید به بالای کوه ها رفته و یا به داخل زمین بروید و جستجوی خود را آغاز کرده و همچنین با غول و هیولاها مبارزه کنید و آنهارا شکست دهید.

در ادامه باید گفت که اطلاعاتی در مورد انتشار این به‌روزرسانی برای نسخه ی کنسولی منتشر نشده است اما استودیو توسعه دهنده این بازی اعلام کرده است که Journey’s End (عنوان آپدیت این بازی) برای پلتفرم های Ps4 و XBOX ONE و همچنین Nintendo switch  و گوشی های همراه منتشر میشود ولی زمان عرضه و انتشار آنها با یکدیگر فرق خواهد کرد. این آپدیت شامل ۸۰۰ آیتم کرفتینگ و افکت هایی همچون آب و هوایی و دشمنان مختلف را به بازی اضافه کند.

سخنان استودیو سازنده این عنوان در مورد آخرین آپدیت بزرگ بازی Terraria و همچنین پشتیبانی از این بازی :

محتوای بسیاری برای کنسول‌ها و موبایل در آینده عرضه خواهد شد. همچنین با مادهای کنونی و آینده‌ی بازی و هسته‌ی بسیار متنوع آن، معتقد هستیم که Terraria برای سالیانی طولانی به زنده بودن ادامه خواهد داد. برای ری-لاجیک، این به معنای آغاز کار برروی دومین بازی استودیو است که ممکن است یک عنوان Terraria نباشد. پس منتظر بازه‌ای از سکوت از سوی ما باشید تا برای رونمایی از بازی بعدی خود آماده شویم.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *