مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۹ به پایان رسید نگاهی به عملکرد تیم ها در مرحله گروهی

مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۹ به پایان رسید نگاهی به عملکرد تیم ها در مرحله گروهی

اینترنشنال ۲۰۱۹ رویدادی با فراز و نشیب های فراوان برای قدرت های دوتا ۲ . با پایان روز چهارم دفتر مرحله گروهی خود را بست. مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۹ یکی از جذاب ترین رقابت های دوتا ۲ بود. حتی بهتر از دور های قبل این مرحله از the international 2019 با شگفتی های زیادی به پایان رسید از عملکرد تیم های درجه دو تا حذف شدن و عملکرد تیم های درجه یک. و حرکات زیبایی که بازیکنانی که برای اولین بار در ti9 و در اینترنشنال شرکت میکردند از خود به جای گذاشتند. انگار تمام تیم ها آماده بودند تا شگفتی ساز شوند.

 

اینترنشنال 2019-مرحله گروهی اینترنشنال 2019-ti9

 

عملکرد تیم های گروه یک در مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۹

اگه بازی های این گروه را دنبال نکردید باید بگم که چندتا از بهترین و زیباترین بازی های تاریخ Dota2 را ار دست دادید. Ti9 در گروه یک پر از فراز نشیب بود. از عملکرد بد و ضعیف Team Liquid تا زنگ خطر برای Team Secret و حذف باورنکردنی Chaos Esport همه در این گروه در مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۹ رقم خود. البته نباید بازی بی نظیر PSG.LGD و تیم Alliance رو فراموش کنیم. در گروه یک دو تیم قدرتمند PSG.LGD و Team Secret که هر دو شانس قهرمانی دارند. در یک بازی BO2 در مقابل هم قرار گرفتند. و PSG.LGD در این بازی نشان داد که در خانه خود به هیچ تیمی نمیبازید. Team secret با نتیجه ۲-۰ به PSG.LGD باخت تا اواین زنگ خطر برای تیم سکرت در مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۹ به صدا درآید.

از طرفی Team Liquid با عملکرد ضعیفی که از خود نشان داد به زور خود را از حذف شدن نجات داد البته با کمی شانس. شانس تیم لیکوید عملکرد فوق العاده ضعیف تیم های Keen . Gaming و Chaos Esports بود. که در بین این دو تیم Chaos Esport با عملکرد فوق العاده بد خود بدون حتی یک برد از مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۹ خداحافظی کرد. از طرفی دیگر عملکرد زیبای تیم alliance در مقابل تیم های قدرتمند به همه نشان داد که این تیم با تمام قدرت خود به این مسابقات آماده است. البته alliance با بد شانسی وارد Lower Bracket شد.

 

جدول رده بندی گروه یک در پایان مرحله گروهی

 

مرحله گروهی اینترنشنال 2019 - ti9 -

 

نتایج تمام بازی ها در گروه یک در پایان مرحله گروهی

 

مرحله گروهی اینترنشنال 2019

 

به هر حال همه تیم ها تلاش خود را کردند که بهترین نمایش خود را به دنیا در مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۹ نشان دهند. اما بازی برای ۸ تیم باقی مانده از گروه یک در اینترنشنال هنوز ادامه دارد. طرفداران تیم لیکوید معتقد هستند که این تیم با استراتژی ۲۰۱۷ وارد این بازی ها شده. و میخواهد از Lower bracket با حریف هایی تقریبا آسان تر به فینال Ti9 برسد. شاید درست باشد اما این یک استراتژی بسیار ریسکی است. البته کروکی کاپیتان تیم لیکویید با تجربه ای که دارد. میتواند این تیم را به فینال برساند.

عملکرد تیم های گروه دو در اینترنشنال ۲۰۱۹

بر خلاف گروه یک در گروه دو رقابتی نزدیک به چشم میخورد. که این رقابت نزدیک مسابقات این گروه را بسار جذاب تر کرده بود. در این گروه دو تیم OG و Vici gaming حرف اول را میزدند. OG با ۶ برد و ۲ مساوی بدون باخت از سد حریفان قدرتمند خودش گذشت. و یک جورایی پرچمدار ریجن EU در international 2019 تیم OG است بر خلاف عملکرد یک سال اخیر خودشون که بسیار ضعیف بود. این تیم در  international 2019 یا TI9 به یک باره به یک تیم هیولا تبدیل شد. که به هیچ تیمی رحم نمیکرد. از طرف دیگر تیم VP که سلطان Major ها بود در مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۹ عملکرد بدی داشت و در روز چهارم خود را به Upper bracket رساند.

از طرفی تیم NIP که عده ای شانس قهرمانی برای این تیم میدیدند با کمال نا باوری از international 2019 حذف شد. بدون حتی ۱ برد ! و دومین تیم از ریجن EU بود که از رقابت ها حذف شد.

جدول رده بندی گروه یک در پایان مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۹

 

 

نتایج تمام بازی ها در گروه دو در پایان مرحله گروهی

 

 

[megadesc]

شما می‌توانید تمام خبرهای اینترنشنال ۲۰۱۹ را در تک مگا از اینجا دنبال کنید

[/megadesc]

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *