اولین DLC جدید بازی Minecraft Dungeons به زودی منتشر میشود (۱ ژوئیه)

اولین DLC جدید بازی Minecraft Dungeons به زودی منتشر میشود (۱ ژوئیه)

طبق جدیدترین اخبار بازی، قرار است که اولین DLC جدید بازی Minecraft Dungeons به زودی منتشر شود که دارای آیتم و صلاح و مراحل جدید و جذابی میباشد. این DLC قرار است که در تاریخ ۱ ژوئیه منتشر شود.

Minecraft Dungeons در چند روز آینده اولین DLC خود را منتشر میکند. عنوان این دی‌ال‌سی Jungle Awakens میباشد که در ۱ ژوئیه منتشر میشود که دارای بسته ای از تجهیزات و دشمنان جدید همراه با یک نسخه رایگان که شامل سیاه چاله هایی میباشد عرضه میشود.

DLC جدید بازی Minecraft Dungeons

بر اساس اطلاعیه منتش شده، بروزرسانی رایگان برای دارندگان این بازی، موارد جدید و تغییر بازی ارائه میشود. در همین حال DLC Jungle Awakens شامل سلاح ها و زره جدید و همچنین اضافه شدن سه مرحله ی داستانی جدید همراه است. شما در این بروزرسانی با دشمنان جدیدی همچون Leapleaf و Whisperer و رئیس جدید Abomination Jungle روبه رو خواهید شد و باید آنرا شکست دهید.

در سه تصویر زیر میتوانید برخی از تجهیزات جدید و همچنین اضافه شدن پاندا را در بازی مشاهده کنید. در این اطلاعیه همچنین آمدده است که موسیقی متن Dungeons به تازگی منتشر شده است.

 

Jungle Awakens با نسخه ی Hero Edition ادغام شده است و شما میتوانید آنرا باقیمت ۳۰ دلار خریداری کنید .اگر شما فقط  بازی را به ۲۰ دلار خریده اید ( یا از طریق Game Pass دریافت کرده اید) میتوانید Hero Pass را با قیمت جداگانه یعنی ۱۰ دلار خریداری کنید. این موارد هر دو شامل DLC جدید بازی Minecraft Dungeons میباشد. Mojang اعلام کرده است که به زودی قابلیت Cross به بازی اضافه میشود و شاید این قابلیت بتواند قدمی در جذب مخاطب بیشتری باشد.

بازی Minecraft یکی از عنوان هایی است که از زمان انتشار تاکنون طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و تبدیل به محبوب ترین بازی های دنیای گیم شده است.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *