قسمت دوم مجموعه The Dark Pictures در تابستان ۲۰۲۰ انتشار داده میشود

قسمت دوم مجموعه The Dark Pictures در تابستان ۲۰۲۰ انتشار داده میشود

طبق اخرین اخبار بازی،دو کمپانی بازی سازی Supermassive Games و Bandai Namco در آگوست ۲۰۱۹ مجموعه ی بازی خود را در ژانر ترسناک و با عنوان The Dark Picture آغاز کردند و حال خبر از انتشار قسمت دوم مجموعه The Dark Pictures میدهند.

استدیو بازی سازی Bandai Namco در معرفی بازی های بیشتری در این موضوع خبر داد که گفت Little hope دومین مجبومه The Dark Picture میباشد که در تابستان ۲۰۲۰ برای کنسول های نسل هشتمی و پی سی به صورت رسمی منتشر میشود .داستان بازی در شهر Little Hope اتفاق میافتد و گیمر ها باید با عاقبت تصمیم هایی که میگیرند روبه رو شوند .

همچنین ناشر این مجموعه در مورد قسمت دوم مجموعه The Dark Pictures توضیحاتی داده است :

۴ دانشجوی جوان به همراه استاد خود در شهر متروکه‌ای به نام «LITTLE HOPE» گیر افتاده‌اند. آن‌ها باید از میان چشم‌اندازهای کابوس‌وار این شهر که بی‌رحمانه از میان فضای پوشیده از مه آن به دنبال‌ آن‌ها می‌آیند عبور کرده و درشرایطی که در اوج تنهایی به دنبال راهی برای رهایی از این جهنم می‌گردند، ریشه‌ی وقایع شیطانی این شهر را پیدا کرده و نحوه ارتباط با آن‌ها بیاموزند.

قسمت دوم مجموعه The Dark Pictures در تابستان امسال برای پتلفرم های Ps4  و xbox one و  Pc منتشر میشود و همچنان آماده سازی چند قسمت دیگر از این مجموعه برنامه ریزی شده است و Supermassive Games قول داده است که هر سال دو قسمت از این بازی را برای طرفداران آماده و انتشار دهد .

تریلر یک دقیقه ای را از بازی The Dark Picture: Little Hope را ببینید

 

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *