نسخه ی بتای بازی Total War: Elysium هم اکنون در دسترس قرار دارد

نسخه ی بتای بازی Total War: Elysium هم اکنون در دسترس قرار دارد

طبق آخرین اخبار بازی، نسخه‌ی بتا بازی Total War: Elysium هم اکنون در دسترس قرار دارد. (این عنوان یک بازی کارتی میباشد).

مجموعه بازی Total War وارد بخش بازی کارتی (دیجیتال) شده است که هم اکنون نسخه‌ی بتای آن با عنوان Total War: Elysium در دسترس قرار دارد که میتوانید آنرا تجربه کنید. از ویژگی های جذاب این بازی این است که کارت هایی هستند که محدود به زمان و روز هستند که (مکانیک Daybrek) نام دارد و استفاده از برخی کارت ها در طول روز که محدود شده اند امکان پذیر نمیباشد و بازی را محدود میکنند.

 توییت کمپانی Creative Assembly در مورد نسخه‌ی بتا بازی Total War: Elysium :

نسخه‌ی بتا بازی Total War: Elysium

ما بسیار خوشحال هستیم از اینکه اعلام کرده این که بازی Total War: ELYSIUM وارد بخش بتا میشود.

ما بسیار هیجان زده هستیم و از شما درخواست میکنیم که اولین نفری باشید که بازی و بازخورد جدیدی را تجربه کرده و مشکلات بازی را به ما منتقل و باعث بهبودی بازی میشوید.

کارت های داخل بازی در سطح های مختلف به دست می‌آید و میتوانید درون بازی کارت های دیگری را خریداری کنید. کارت های داخل بازی که دستی هستند دارای مکانیکی خاص خواهد بود که به جلو میروند. میز بازی از دسته هایی از ژنرال ها و همه ی چهره های تاریخی و دیگر واحد هایی که به آنها مربوط یا مطابق آنها خواهد بود ایجاد میشود که از طریق مکانیزم Daybreak در طول روز میتوانید از آن ها استفاده کنید.

باید گفت که توسعه دهندگان این بازی در حال برنامه‌ریزی برای انتشار این عنوان برای سیستم عامل های Windows و Android و IOS هستند. باید اضافه کرد که نسخه ی بتای این بازی در حال حاضر فقط برای اندروید قابل درسترس میباشد که میتوانید در سایت بازی آنرا دریافت نمایید.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *