بهترین مکانها برای فرود در Call of Duty Warzone کدام قسمت است

بهترین مکانها برای فرود در Call of Duty Warzone کدام قسمت است

بهترین مکان برای فرود در Warzone که بیشترین لوت (آیتم) در آن است را معرفی میکینم .

بهترین مکان ها برای بازی های بتل رویال مناطقی محسوب میشوند که بیشترین آیتم ها درآن وجود دارد. باید گفت که در بازی Call of Duty Warzone حدود ۴۰ منطقه نامگذاری شده وجود دارد و باید گفت که با داشتن ۱۵۰ بازیکن همزمان در مسابقه سخت است جای مناسبی را برای لوت کردن پیدا کنید پس شما باید اول، نقشه را به دقت برسی کرده و منطقه ی امن و پر از آیتم را انتخاب کنید که در ادامه نگاهی بر آن میکنیم .باید گفت که نقشه ای که حال در آن بازی میکینم Call of Duty Warzone Verdansk نام دارد که از انواع محیط تشکیل شده است هم کوهستانی و جنگلی هم خیابان ها و ساختمان ها اما کدام منطقه برای فرود مناسب است ؟

بهترین مکان برای فرود در Warzone

 ۱- بهترین مکان برای فرود در Warzone (منطقه Arklov Peak Military Base)

این منطقه همانند پابجی به عنوان منطقه نظامی شناخته میشود که در بالای نقشه قرار دارد. در این بخش ساختمان و یا مکان بسیار بزرگی قرار ندارد پس میتوان جای خوبی برای پیدا کردن آیتم باشد (البته در این قسمت آیتم های زیادی وجود دارد) و بیشتر بازیکنان به این بخش هجوم میآورند پس میتوان گفت که یکی از بهترین قسمت هایی است مخصوصا اگر در مسیر گذر هواپیما قرار گرفته باشد.

۲ – Zordaya Prison Complex

این مکان که با اسم (زندان) شناخته میشود در گوشه جنوب شرقی نقشه قرار دارد و این معنی دارد که بازیکنان زیادی در این بخش وجود ندارد مگر این که در مسیر گذر هواپیما باشد . باید گفت که این مسیر آیتم زیادی دارد و میتوان به خوبی در این قسمت لوت کرد اما باید گفت که بعد از لوت کردن سریع باید از این منطقه دور شوید چون به محض کوچک شدن زون این منطقه را در بر میگیرد.

۳ – Verdansk International Airport

این قسمت با نام فرودگاه بین المللی وردانسک شناخته میشود. در این قسمت بسیار بزرگ میتوانید به راحتی مشغول به جمع کردن آیتم شوید و تیم دیگری را نبینید. در این قسمت دور فرودگاه کاملا باز است و میتوانید در صورت موجود تیم دیگر با آنها درگیر شوید

۴ – بهترین مکان برای فرود در Warzone (منطقه Downtown Tavorsk District)

این منطقه مرکز شهر نامیده میشود یکی از پر جمعیت ترین قسمت های موجود در نقشه . شلوغی این منطقه را میتوان دلیل بر وجود ساختمان های زیادی برای جمع کردن آیتم و لوت کردن دانست اما باید مواظب باشید که جلوی دید تیم های دیگر نباشید چون کشته میشوید.

بیشتر بخوانید :  

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *